fbpx

Mikołajkowy konkurs z marką AMADERM

Chcesz sprawić sobie wyjątkową przyjemność w okresie świątecznym? Weź udział w naszym mikołajkowym konkursie i wygraj jeden z trzech zestawów kosmetyków pielęgnacyjnych od marki AMADERM!

W skład każdego zestawu nagród wchodzą:

Zasady konkursu są proste:

  • w komentarzu poniżej* odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaki jest Twój sprawdzony sposób na utrzymanie zimą dobrej kondycji skóry?
  • będzie nam bardzo miło, jeśli polubisz nasz fanpage na Facebooku i/lub zaobserwujesz nas na Instagramie;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego na stronie portalu.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, do których powędrują zestawy produktów AMADERM. Konkurs trwa od 30.11.2020 do 05.12.2020 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy 06.12.2020 roku.

*Każdy komentarz przed publikacją jest zatwierdzany przez administratora portalu, więc nie pojawia się od razu na stronie (sprawdzanie zgodności z regulaminem i ochrona przed spamem). Dopiero po zatwierdzeniu będzie on widoczny. Czas zatwierdzania komentarzy to max. jeden dzień roboczy. W razie niezgodności komentarza z regulaminem zostaniesz o tym poinformowana/poinformowany mailowo.

https://jestemkobieta.com/wp-content/uploads/2018/10/instr-768x474.png

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook