fbpx

Sprzątanie w stylu eko

Bycie EKO stało się w ostatnim czasie trendem, który wiele osób wprowadziło w życie. Społeczeństwo zrozumiało, że działania pro ekologiczne są nie tylko modne, ale konieczne, by chronić środowisko. Coraz częściej wybieramy torby wielokrotnego użytku, segregujemy śmieci oraz oszczędzamy wodę i prąd. W miastach, gdzie woda z kranu nadaje się do picia – mieszkańcy korzystają z bidonów, rezygnując tym samym z zakupu wody w plastikowych butelkach.

Dbanie o środowisko to przede wszystkim zmiana codziennych nawyków. Coraz większą popularnością cieszą się naturalne kosmetyki, które zaczynają królować na rynku.  Warto sięgnąć również po ekologiczne środki czystości. Produkty do sprzątania, które w swoim składzie mają środki chemiczne mogą stanowić zagrożenie dla środowiska i naszego zdrowia. Jak to zmienić?

Marka CAMOLIN –  znana dotychczas z naturalnych produktów kosmetycznych, wprowadza na rynek NOWOŚCI – środki do sprzątania, które zostały stworzone na bazie składników pochodzenia naturalnego. Nowa seria CAMOLIN, pozwala uzyskać maksymalny efekt czyszczenia przy minimalnym dozowaniu.

MAK&AKACJA PŁYN UNIWERSLANY skutecznie czyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Zawiera 96% naturalnych składników, jest skuteczny, a przy tym łagodny dla nas i środowiska. Formuła płynu zawiera substancje, które ulegają łatwej biodegradacji, a butelka nadaje się do recyklingu. Co więcej jest wegański, a także nie testowany na zwierzętach. Delikatnie pielęgnuje, nie pozostawia smug ani zabrudzeń. Umyte powierzchnie lśnią czystością, a w domu unosi się wyjątkowy kwiatowy aromat MAKU i AKACJI.

Wszyscy sprzątamy. Róbmy to w zgodzie ze środowiskiem i sobą!

Więcej informacji: www.camolin.eu

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 69

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook