fbpx

Kwintesencja smaku Emalia Polska Pleszew – linia garnków Gallina

Pełen smaku i aromatu, nieodłącznie przywodzący na myśl najcieplejsze wspomnienia z domowej kuchni. To król polskich zup – rosół. Jego przygotowanie to prawdziwy kuchenny rytuał, którego nieodłącznym elementem jest tradycyjny, emaliowany garnek. Emalia Polska Pleszew w swojej kolekcji naczyń emaliowanych stworzyła sentymentalną linię Gallina – z oryginalnym wzornictwem, jak również o wysokiej jakości wykonania.

Ile kuchni – tyle receptur na tradycyjny rosół. W przygotowaniu nie jest skomplikowany, jednak u podstaw kulinarnego sukcesu z całą pewnością leży odpowiedni dobór składników, kompozycja przypraw i czas na spokojne, długie gotowanie. Nie bez znaczenia jest też rodzaj naczynia, w którym przyrządzamy rosół. Sięgając do tradycji, warto wybrać garnek emaliowany – dający gwarancję czystego, klarownego smaku oraz możliwość przechowywania zupy w lodówce z zachowaniem jej wszystkich walorów.

Garnki Emalia Polska Pleszew z linii Gallina uwodzą wyjątkowym wzornictwem, opartym na graficznej formie przedstawienia składników i receptury na tradycyjny rosół. Oryginalny dekor to nie jedyna ich zaleta. Przede wszystkim, szklista powłoka emaliowana niczym bariera ochronna zapobiega przenikaniu jakichkolwiek szkodliwych związków do potraw. Chroni przed wnikaniem do żywności miedzi, niklu i chromu. Dlatego naczynia emaliowane są polecane do przygotowywania dań dla dzieci i alergików.

Naczynia Emalia Polska Pleszew są idealne nie tylko do gotowania, ale też do przechowywania żywności w lodówce. Dzięki odporności na szok termiczny, po wyciągnięciu naczynia z lodówki, można je od razu podgrzewać z zawartością. Są też dowodem na to, że tradycyjne nie oznacza niepraktyczne. Garnki emaliowane są przystosowane do każdego rodzaju kuchenki – nawet indukcyjnej.

Naczynia Emalia Polska Pleszew są dostępne w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl oraz w sklepach na terenie kraju. 

Ceny:

Garnek emaliowany z pokrywką Emalia Polska Pleszew Gallina (poj. 2,2 l; 16 cm) – 45 zł

Garnek emaliowany z pokrywką Emalia Polska Pleszew Gallina (poj 3 l; 18 cm) – 54,5 zł

Garnek emaliowany z pokrywką Emalia Polska Pleszew Gallina (poj. 4,2 l; 20 cm) – 62,5 zł

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 + = 88

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook