fbpx

Nowość Synchroline: Cleancare – żel do dezynfekcji skóry rąk bez użycia wody

Znakiem czasów epidemii stała się częsta dezynfekcja rąk, nawet w warunkach gdy nie ma możliwości umycia ich pod bieżącą wodą. Nowy żel wodno-alkoholowy Cleancare marki Synchroline dzięki silnemu działaniu antybakteryjnemu, przeciwwirusowemu i przeciwgrzybicznemu pomaga utrzymać czystość wszędzie tam gdzie umycie rąk jest utrudnione.

Stopniowe łagodzenie obostrzeń dotyczących dystansu społecznego, w tym otwarcie lasów i parków, to dla wielu z nas okazja, aby choć na chwilę wyrwać się z domowej izolacji. To również konieczność wzmożonego dbania o higienę rąk podczas każdego wyjścia na zewnątrz. Z myślą o takich sytuacjach marka Synchroline wprowadza do swojej oferty nowy żel do dezynfekcji skóry rąk bez użycia wody.

Optymalne 75% stężenie alkoholu etylowego zapewnia bezpieczeństwo stosowania oraz skuteczność pod kątem eliminacji bakterii, wirusów i grzybów. W składzie żelu znajdziemy również substancję aktywną – cytrynian trietylu, która wzmacnia działanie antybakteryjne preparatu.

Żel polecany  jest szczególnie podczas podróży oraz każdego wyjścia na zewnątrz – wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości umycia rąk pod bieżącą wodą.

Aktualna cena w promocji www.dermakrem.pl 12,48 zł

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 + = 47

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook