fbpx

whiteON BLACK GOLD – złoto zawsze na czasie

Czy kolory mogą mieć związek z charakterem człowieka? Niektóre na pewno. My w to wierzymy. A nawet wiemy, że osoba, która identyfikuje się z kolorem złotym jest spełniona w życiu zawodowym i prywatnym, szlachetna i szczęśliwa.

Złoto jest m.in. symbolem niezniszczalności, doskonałości, bogactwa i wiedzy tajemnej. Dlatego w nowej paście do zębów whiteON BLACK GOLD użyliśmy zaawansowanej formuły z unikalną technologią wybielania, opartej na nowoczesnej kombinacji składników takich jak: 22 karatowe złoto koloidalne z aktywnym węglem i innowacyjnym PAP (kwasem ftalimido-peroksykapronowym). Taka postać złota stosowana jest do celów medycznych już od starożytności. Nic dziwnego, że celem życia alchemików było wynalezienie “złotego eliksiru” przywracającego młodość i zdrowie. A Chińczycy uzupełniali niedobór złota
w organizmie, jedząc ryż gotowany ze złotą monetą.

PRZYSZŁOŚĆ WYBIELANIA ZĘBÓW BEZ RYZYKA USZKODZEŃ SZKLIWA

whiteON BLACK GOLD 22K złoto z aktywnym węglem

 • zaawansowana formuła z unikalną technologią wybielania oparta na nowoczesnej kombinacji 3 składników: 22k złoto koloidalne, węgiel aktywny i PAP (kwas ftalimido-peroksykapronowy).
 • formuła czarnego żelu z lśniącymi drobinkami złota
 • wybielają zębyjuż w 10 dni, pomagając eliminować przebarwienia będące efektem picia kawy, wina, herbaty, palenia papierosów i jedzenia owoców
 • działa antybakteryjniedzięki zawartości węgla i złota
 • zapewnia ochronę przed rozwojem bakterii,które są odpowiedzialne za nieprzyjemny oddech i formowanie płytki nazębnej
 • wybiela zęby nawet w miejscach trudno dostępnychdla szczoteczki, chroniąc przed powstawaniem kolejnych przebarwień
 • łagodnie poleruje i wygładza szkliwo – zęby stają się gładsze i bielsze oraz lśniące
 • pozostawia uczucie dentystycznej czystości i świeżości
 • 100% bezpieczeństwa dla szkliwa bez nadtlenków
 • skuteczność potwierdzona badaniami pod nadzorem stomatologów
 • profesjonalne rezultaty w domu

SKŁADNIKI AKTYWNE

FLUOREK SODU – wzmocnienie szkliwa, ochrona przeciwpróchnicza

ZAWARTOŚĆ WĘGLA I ZŁOTA – aktywność antybakteryjna

ZŁOTO KOLOIDALNE jest zawiesiną mikroskopijnych cząsteczek złota w wodzie destylowanej.

PAP (kwas ftalimido-peroksykapronowy) – łagodne dla szkliwa wybielanie

PAP jest opatentowanym składnikiem, który atakuje nienaturalne podwójne wiązania, powodujące przebarwienia zębów. Składnik rozpuszcza przebarwienia obecne w szkliwie w delikatny i skuteczny sposób. Dzieje się to na drodze utleniania związków zwanych chromoforami, posiadających w swojej strukturze wiązania podwójne, ulegające pod jego wpływem rozpadowi. Chromofory, czyli związki barwne, stanowią zbiór substancji chemicznych, obecnych w takich używkach jak kawa, herbata, coca-cola, czerwone wino. Reakcje utlenienia prowadzą do powstania bezbarwnych związków. Tym samym zęby uzyskują jaśniejszy odcień. W ten sposób powierzchnia zęba zostaje wybielona, a plamy usunięte. Cząsteczki PAP, w przeciwieństwie do intensywnie abrazyjnych składników wybielających, w nieinwazyjny sposób zmniejszają widoczność przebarwień nadając naturalnie biały uśmiech.

Tagged with:     , , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 83 = 87

Newsletter

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook