fbpx

Wyjątkowa marka na wyjątkowe potrzeby

Pomysł na stworzenie wyjątkowej marki kosmetyków 100% roślinnych i wegańskich zrodził się w ich głowach już jakiś czas temu. Twórcy marki KRAYNA urodzili się na Pojezierzu Krajeńskim pod Więcborkiem i to tam rozwijała się ich miłość do natury i do roślinnej pielęgnacji twarzy. Urzeczywistnili swoje pragnienia, a jak widać marzenia się spełniają. Tworząc własną markę chcieli przekazać to, co sami myślą o pielęgnacji skóry i o życiu w ogóle. Celem było stworzenie serii w 100% wegańskiej, organicznej i do tego lokalnie, w świecie, który doskonale znają.

KRAYNA to miejsce, gdzie z miłości do świata powstały produkty 100% roślinne, dedykowane do pielęgnacji czterech podstawowych typów skóry. Każdy, kto wejdzie do tego świata, odnajdzie harmonię pomiędzy światem roślin i zwierząt.

W produkcji kremów zasięgnięto mocy z nietkniętych przez przemysł i zachowanych przed turystami malowniczych terenów Pojezierza Krajeńskiego. To kraina pozbawiona większych ośrodków miejskich i zakładów przemysłowych, leży na granicy województw kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Mimo swych oczywistych walorów nie jest najpopularniejszym kierunkiem turystycznym, co wychodzi jej tylko na dobre. Niezliczone pagórki upstrzone jeziorami, tataraki skrywające siedliska dzikich ptaków, pełne zwierzyny lasy pachnące jeżynami. Twórcy marki KRAYNA postanowili wykorzystać nieskażony potencjał, produkując kosmetyki na bazie roślin, które tam rosną. Okazało się, że wszystko, co najlepsze dla skóry, jest pod ręką.

Cztery rośliny, które są głównymi składnikami kremów, każdy do innego typu skóry rosły tuż obok. Na wyciągnięcie ręki. Chaber, Rdest, Kasztanowiec i Babka Lancetowata to cudowne rośliny, których nieodkryte dotąd właściwości okazały się naszym „krajeńskim złotem”, przynoszącym ukojenie skórze, widocznie poprawiając jej kondycję.

Myśl o powstaniu serii AY BY KRAYNA kiełkowała w sercach twórców tej marki bardzo długo. Zależało im na tym, by stworzyć markę, która będzie w pełni zgodna z ich wartościami i tym, co myślą o świecie. Dlatego właśnie zapewniają swoim przyjaciołom, bo tak mówią o swoich Klientach, maksimum przyjemności podczas stosowania kremów.

Kosmetyki KRAYNA są w 100% wegańskie i zostały certyfikowane znakiem ekologicznym VEGAN, przyznawanym przez Towarzystwo Wegańskie – Vegan Society i znakiem V Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz zwierząt Viva!. Otrzymanie tych certyfikatów potwierdza to, w jaki sposób marka podchodzi do pielęgnacji skóry i życia, tworząc szczere produkty oparte tylko na tradycyjnych składnikach pochodzenia roślinnego.

KRAYNA to marka, którą tworzą ludzie z pasją. Zwracają uwagę na każdy drobiazg i szczegół. Wciąż szukają inspiracji, rozmawiają, ale też uważnie słuchają. Jest marką odpowiedzialną i świadomą otaczającego nas świata.

Zapraszamy na www.krayna.pl

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

1 komentarz

  1. Lucyna

    Na mojej wishliście z okazji życia od niedawna widnieje polska marka KRAYNA. By urzeczywistnić swe marzenia wybieram wyjątkowy, wegański krem do zadań specjalnych, bo potrzebuję wieloaspektowego wsparcia w walce z nieubłaganym upływem czasu. Czy chcę, czy nie jedyna osoba jest przy mnie – ta z lustra:) Pielęgnacja kremem z bławatkiem byłaby nieocenionym wsparciem dla skóry twarzy. Naturalnie ukoi, nawilży, zahamuje stany zapalne, które niekiedy niechciane się pojawiają, co ważne otoczy antyalergiczną mocą i zadziała antyoksydacyjnie, rozjaśniając moje “starcze” plamy. Ten krem z opisu, to jakby magia zamknięta we flakoniku i stworzona specjalnie dla mnie!!! Razem będzie nam lepiej. Uwierzcie…

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 11 = 13

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook