fbpx

Wygraj powieść K. Ashley „Od pierwszego wejrzenia” – wyniki

Rozgrzewa do czerwoności, pobudza wyobraźnię i powoduje szybsze bicie serca! „Od pierwszego wejrzenia”, kolejny tom bestsellerowej serii „Rock Chick”, to iskrzące od emocji i adrenaliny połączenie romansu z sensacją, które wielbicielkom seksownych mężczyzn oraz namiętnych miłosnych historii gwarantuje nieprzespaną noc.

Jeśli macie ochotę na jeden z trzech egemplarzy tej gorącej nowości, koniecznie weźcie udział w naszym konkursie!

Zasady konkursu są proste:

 • w komentarzu poniżej* odpowiedz na pytanie konkursowe: Co najbardziej lubisz w swoim partnerze i dlaczego?
 • będzie nam bardzo miło, jeśli polubisz nasz fanpage na Facebooku i/lub zaobserwujesz nas na Instagramie;
 • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego na stronie portalu.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, do których powędruje powieść K. Ashley „Od pierwszego wejrzenia” . Konkurs trwa od 19.10.2020 do 27.10.2020 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 31.10.2020 roku.

*Każdy komentarz przed publikacją jest zatwierdzany przez administratora portalu, więc nie pojawia się od razu na stronie (sprawdzanie zgodności z regulaminem i ochrona przed spamem). Dopiero po zatwierdzeniu będzie on widoczny. Czas zatwierdzania komentarzy to max. jeden dzień roboczy. W razie niezgodności komentarza z regulaminem zostaniesz o tym poinformowana/poinformowany mailowo.

WYNIKI

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinfrmować, że lauraetkami zostają:

Jaga35

Lubię jego pozytywne myślenie, zdrowe, radosne i życzliwe nastawienia nie tylko do siebie, ale też innych ludzi i otoczenia. Także to, że kocha życie i nigdy nie lamentuje nawet jak pada deszcz, a gdy żar leje się z nieba – zamiast narzekać, po prostu się weseli. Jest wobec mnie szczery, nigdy mi nie słodzi lecz mówi prawdę i nie waha się mną „potrząsnąć”, a jak trzeba to również daje mi prztyczek w nos, aby mi pokazać, że czasem błądzę i świat nie ma do mnie już cierpliwości. Jest moim najlepszym przyjacielem, niczym Anioł Stróż – taki na wyciągnięcie ręki – ociera łzy, wymazuje złe wspomnienia, toruje drogę do lepszej przyszłości, a przy tym potrafi słuchać, interesuje się moimi problemami, umie mnie rozśmieszyć i trudno się z nim nudzić. Kocha kino, koncerty, książki, góry, zwierzęta, lubi zarówno wieś jak i miasto i… można z nim dobrze żyć, bawić się, chętnie wstawać każdego ranka, a wieczorem razem iść do łóżka i zapominać o trudach dnia codziennego. I tak zwyczajnie odetchnąć!

Misiaella

Mój parter to przede wszystkim wspaniały człowiek. Kocham go za to, że jest idealnym przeciwieństwem mnie w każdym aspekcie życia: On oaza spokoju – ja, potężny huragan, On typowy umysł ścisły – ja dusza artystyczna, On uwielbia horrory – ja romanse, On uwielbia hity disco polo 🙂 – ja stary dobry jazz, On miłośnik mięsa i kuchni tradycyjnej – ja stawiam na zielenińkę i otwarta jestem na każdą kuchnię świata. I choć tak bardzo się różnimy to pasujemy do siebie idealnie! Lecz najbardziej cenię go za wytrwałość w dążeniu do celu. Znajdzie mi choć jednego faceta, który lata za dziewczyną od podstawówki, dostał od niej 3 razy przysłowiowego “kosza”, a mimo to dalej próbuje. I do końca życia będę mu wdzięczna za tą wytrwałość, bo dzięki niej mam przy swoim boku tak wspaniałą osobę, która codziennie pokazuje mi świat z innej perspektywy!

Gosia Szw.

Najbardziej w swoim partnerze lubię to, że jest dla mnie stuprocentowym oparciem, zawsze mogę liczyć na jego dobre słowo, otuchę w trudniejszych chwilach. Jest wspaniałym przyjacielem, który zawsze chętnie mnie wysłucha. W łóżku jest gorącym kochankiem, zaskakuje mnie pomysłowością i jest w stanie spełnić każdą moją zachciankę. Wedle mojego nastroju potrafi być porywczy, namiętny lub spokojny i romantyczny. Wiem, że zrobi wszystko abym była szczęśliwa u jego boku, i pomimo tego, że jesteśmy ze sobą już kilka lat, a nawet jesteśmy już małżeństwem, to dalej bez problemu się dogadujemy i nigdy nie nudzimy się w swoim towarzystwie, a wiem, że w dzisiejszych czasach znaleźć takiego partnera, który byłby dla swojej drugiej połówki tak oddany bywa trudne.

Gratulujemy! Z laureatkami skontaktujemy się drogą mailową.

Wygraj powieść Holly Miller “Nas dwoje” – patronat JestemKobieta.com

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

27 komentarzy

 1. Monika

  W swoim parterze najbardziej lubię… to że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i we mnie wierzy tak jakby i dla mnie ich nie było. Co by się nie działo zawsze mnie wspiera, zaleznie od sytuacji ściąga na ziemię lub wznosi pod niebiosa.

 2. Gosia Szw.

  Najbardziej w swoim partnerze lubię to, że jest dla mnie stuprocentowym oparciem, zawsze mogę liczyć na jego dobre słowo, otuchę w trudniejszych chwilach. Jest wspaniałym przyjacielem, który zawsze chętnie mnie wysłucha. W łóżku jest gorącym kochankiem, zaskakuje mnie pomysłowością i jest w stanie spełnić każdą moją zachciankę. Wedle mojego nastroju potrafi być porywczy, namiętny lub spokojny i romantyczny. Wiem, że zrobi wszystko abym była szczęśliwa u jego boku, i pomimo tego, że jesteśmy ze sobą już kilka lat, a nawet jesteśmy już małżeństwem, to dalej bez problemu się dogadujemy i nigdy nie nudzimy się w swoim towarzystwie, a wiem, że w dzisiejszych czasach znaleźć takiego partnera, który byłby dla swojej drugiej połówki tak oddany bywa trudne.

 3. Anna Kowal-Gąska

  Mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem. Wiem, że zawsze i absolutnie w każdej sytuacji mogę na niego liczyć. Cudownie opiekuje się mną i naszymi dziećmi, pomaga dziewczynkom w lekcjach, wozi na zajęcia dodatkowe, zajmuje się nimi kiedy ja potrzebuję odpocząć. Kiedy w ten weekend wróciłam z wypadu w góry z przyjaciółką, zrobił mi gorącą kąpiel, grzańca na rozgrzanie bo Śnieżka przywitała nas oblodzonym szlakiem, okropnym wiatrem i deszczem ze śniegiem, a na koniec zrobił cudowny masaż po którym nawet zakwasów nie miałam. Wspiera mnie w każdej decyzji, pomaga rozważać problemy i nigdy nie bagatelizuje moich słów czy próśb. Wspólnie prowadzimy nasz dom i dbamy o niego i o nasze dzieci, ale przede wszystkim o siebie i o to co nas łączy, również fizycznie bo ta część związku jest fundamentalna dla nas. Nie mogłam wyśnić sobie lepszego parnera na życie jak mój cudowny mąż <3

 4. Lucyna Waldowska

  W moim partnerze najbardziej lubię jego serce. Nie jest zgorzkniałe, nienawiścią nie bije, ale ciepło swe daje i to jest niebywałe. Ubrane w proste słowa: proszę i dziękuję – na prawdę mnie ujmuje.

 5. Monika

  W moim partnerze najbardziej lubię… To, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Słowa typu “Ale jak to się nie da?” brzmią w mojej głowie za każdym razem jak wątpię w siebie. Każdego dnia pokazuje mi, że będzie przy mnie niezależnie jaką decyzję podejmę. Doradzając, a nie zmuszając. Dzięki niemu wiem, że i dla mnie niemożliwe rzeczy nie istnieją

 6. Monika G.

  Mój partner zachwyca mnie swoim spokojem, że nawet w trudnych sytuacjach nie sposób wyprowadzić go z równowagi… ba, on nawet potrafi jeszcze sobie pozwolić na żarty 🙂 Lubię w nim otwartość, na świat, na ludzi, na nowe rzeczy i wyzwania. Lubię też, że lubi spędzać czas pośród natury, że nie siedzi biernie, tylko ima się różnych zajęć, sportu i pasji. Lubię w moim partnerze to, że nigdy nie wiadomo czym mnie dziś zaskoczy, a dobrego humoru i uśmiechu mam na pęczki 🙂

  • magda-17_17@o2.pl

   W moimi partnerze najbardziej lubię to, że jest całkiem inny niż ja. Ja jestem tą cichą myszką, a on przebojowym facetem.

 7. Elka

  Najbardziej lubię w moim partnerze zapał do życia! Motywuje mnie działaniem i nigdy się z nim nie nudzę!

  • Marta Fituch

   W moim partnerze najbardziej lubię to, że jest moim przyjacielem, kochankiem i drugą połówką w jednym wcieleniu. Dyskutujemy na różne tematy, od czasu do czasu się pokłócimy, wspieramy się i dbamy o siebie w te gorsze dni. Uwielbiam też jego cielesności to, że jego ciało jest tak cudowne pod wieloma względami i non stop je poznaję od wielu lat. Jest opiekuńczy i nie pozwoli aby stała mi się jakakolwiek krzywda. Potrafi poprawić mi humor w nawet tym najgorszym okresie życia byle błahostką. Cieszę się, że po prostu przy mnie jest! Ugotowanie wspólnego obiadu jak i wydurnianie się jest wspaniałe, spędzenie wspólnie chwil rozpromienia mój uśmiech.

 8. Yolanda

  Najbardziej w nim lubię to że jest moim Czarnym Panem. Ma czarne myśli, czarne oczy i czarny humor. Dzięki temu moje życie w jego towarzystwie jest zawsze kolorowe i radosne, pełne wrażeń, doświadczeń i wiem że na starość będzie źródłem wielu wspomnień. Jego “czerń” działa na mnie niesamowicie pozytywnie, przy nim nigdy uśmiech nie schodzi mi z twarzy. I kiedy myślę że to niemożliwe by przez całe życie iść z wesołością, wtedy patrzę na niego i jestem pewna że jednak można, aby tylko zawsze był w moim świecie.

 9. KawaInka

  Lubię w nim to, że nie istnieje i może być w związku z tym idealny:)

 10. Alina Gołda

  W moim partnerze lubię cechę że jest członkiem konkretnym w swoich słowach .Jest też członkiem walecznym.I dobrym .

 11. Pineapple36

  W moim partnerze najbardziej lubię to, że mogę z nim robić dosłownie wszystko. Od poważnych rzeczy, przez uprawianie sportu, aż do wygłupiania się jak dzieci. Odnajdujemy się w każdej sytuacji wspierając nawzajem. Nie mamy przed sobą żadnych oporów. Bycie sobą jest dla mnie bardzo ważne, dlatego cenię tą cechę w naszym związku.

 12. Erna

  W swoim partnerze najbardziej lubię miłość do dzieci i osób potrzebujących oraz troskę i miłość do mnie, która sprawia, że czuję się przy nim dobrze, bezpiecznie oraz komfortowo.

 13. Jaga35

  Lubię jego pozytywne myślenie, zdrowe, radosne i życzliwe nastawienia nie tylko do siebie, ale też innych ludzi i otoczenia. Także to, że kocha życie i nigdy nie lamentuje nawet jak pada deszcz, a gdy żar leje się z nieba – zamiast narzekać, po prostu się weseli. Jest wobec mnie szczery, nigdy mi nie słodzi lecz mówi prawdę i nie waha się mną „potrząsnąć”, a jak trzeba to również daje mi prztyczek w nos, aby mi pokazać, że czasem błądzę i świat nie ma do mnie już cierpliwości. Jest moim najlepszym przyjacielem, niczym Anioł Stróż – taki na wyciągnięcie ręki – ociera łzy, wymazuje złe wspomnienia, toruje drogę do lepszej przyszłości, a przy tym potrafi słuchać, interesuje się moimi problemami, umie mnie rozśmieszyć i trudno się z nim nudzić. Kocha kino, koncerty, książki, góry, zwierzęta, lubi zarówno wieś jak i miasto i… można z nim dobrze żyć, bawić się, chętnie wstawać każdego ranka, a wieczorem razem iść do łóżka i zapominać o trudach dnia codziennego. I tak zwyczajnie odetchnąć!

 14. Małgorzata Sk.

  A co jeśli nie mam partnera? 😀 Naginając lekko zasady, odpowiem co bym ceniła! Zatem szczerość – to podstawa związku moim zdaniem. Sama jestem szczera i tego również oczekuję od mojego mężczyzny. A jako mamy szczerość, to również zaufanie. Nie wyobrażam sobie by mój partner śledził każdy mój ruch i mnie ograniczał. To samo tyczy się jego. Nie mogłabym być w związku gdzie z każdym wyjściem faceta, martwiłabym się gdzie jest i co robi. Cenię w mężczyznach poczucie humoru – na co mi sztywniak obrażający się za wszystko? Poczucie humoru daje mi swobodę w związku, dużo radości i poczucie stabilności. A na koniec dodam, że cenię bezinteresowność. To cecha, z której jestem z ludzi dumna. Mój partner gdzieś tam jest, może bliżej niż myślę? 🙂

 15. Misiaella

  Mój parter to przede wszystkim wspaniały człowiek. Kocham go za to, że jest idealnym przeciwieństwem mnie w każdym aspekcie życia: On oaza spokoju – ja, potężny huragan, On typowy umysł ścisły – ja dusza artystyczna, On uwielbia horrory – ja romanse, On uwielbia hity disco polo 🙂 – ja stary dobry jazz, On miłośnik mięsa i kuchni tradycyjnej – ja stawiam na zielenińkę i otwarta jestem na każdą kuchnię świata. I choć tak bardzo się różnimy to pasujemy do siebie idealnie! Lecz najbardziej cenię go za wytrwałość w dążeniu do celu. Znajdzie mi choć jednego faceta, który lata za dziewczyną od podstawówki, dostał od niej 3 razy przysłowiowego “kosza”, a mimo to dalej próbuje. I do końca życia będę mu wdzięczna za tą wytrwałość, bo dzięki niej mam przy swoim boku tak wspaniałą osobę, która codziennie pokazuje mi świat z innej perspektywy!

 16. Magdalena Zając

  W moimi partnerze najbardziej lubię to, że jest całkiem inny niż ja. Ja jestem tą cichą myszką, a on przebojowym facetem

 17. Justyna145

  W moim chłopaku lubię najbardziej jego zdecydowanie, pewność siebie, która utwierdza go w jego decyzjach i konsekwencja w wykonaniu planu w takim stopniu i efekcie jak sobie założył. Można uważać go czasem jako uparciucha ale ja cenię, że nie jest jak chorągiewka i nie zmienia zdania. On po prostu ma cel i dąży do niego. Uważam, że to mega męska cecha i zawsze szukałam takich postaw w życiu u moich partnerów. Mi czasem brak zdecydowania a gdy moja druga połówka umie i tak łatwo podejmuje działania i stara się doprowadzić je do końca to i mi wyznaczanie swoich celów przychodzi łatwiej.

 18. Justyna Plichtowicz

  Ogromne i dobre serce.
  Ocean cierpliwości.
  Morze wyrozumiałości.
  Inteligencja, mądrość życiowa i przy tym wszystkim skromność.
  Chciałaby podać jedna, najwspanialsza cechę, ale nie potrafię. Jeżeli ktoś kilka lat temu, powiedziałby mi, że taki człowiek będzie się budzić obok mnie każdego ranka i w dodatku będzie ojcem moich dzieci to stanowczo kazalabym mu popukac sie po czole i zejść na ziemię. A teraz jest.. 🙂
  Podobno cuda się nie zdarzają, a jednak. On mi zdarzył. Moja ostoja, mój drogowskaz na ścieżce życia, moje wszystko. Mój Najwspalnialszy On.

 19. Malpkabzu

  Mój mąż jest moim zupełnym przecieństwem. Tak! Najbardziej uwielbiam w nim to, że jest absolutnie inny niż ja w wielu kwestiach. Ja, nerwuska, która musi mieć wszytsko na już, lubiąca mieć wiele rzeczy pod kontrolą. Mój mąż – oaza spokoju, trzeźwo podchodzący do życia, znajdujący wyjście z każdej sytuacji, spontaniczny i kreatywny. Kiedy ja wpadam w złość, on daje mi się wykrzyczeć, kiedy po ciężkim dniu wracam do domu, on w progu wita mnie uśmiechem. Kiedy jestem szczęśliwa, on dzieli szczęście razem ze mną! Uzupełnia mnie, tworzy w naszym związku pewien życiowy balans, który sprawia, że tworzymy zgrany zespół 🙂 Mogę śmiało stwierdzić, ze to ogromny zaszczyt żyć u boku tak wspaniałego, wyrozumiałego, kochającego i troskliwego człowieka 🙂

 20. Kasia

  W moim partnerze uwielbiam to, że wie kiedy go potrzebuję. Nie staje się  zazdrosny, gdy czytam romanse i porównuję go z innymi mężczyznami. Nie przeszkadza mu, że czasami mam go dość i nie chcę go w pobliżu. Jest odporny na moje humory i wahania nastroju. Robi dokładnie to, co po nim oczekuję i nie spiera się ze mną. Zawsze stawia mnie na pierwszym miejscu. Zna mnie jak nikt inny. Nie istnieje dla niego nikt poza mną…
  Tak, zgadza się. Ten mężczyzna istnieje jedynie w mojej wyobraźni. I chyba trochę przesadziłam, bo z Panem Wymyślonym żaden żywy mężczyzna nie będzie miał  szans i będę skazana tylko na niego do końca moich dni…

 21. Verona

  Mój ukochany jest dla mnie niczym Superman, bo jest odważny i siłę ma,
  w każdej sytuacji ze wszystkim sobie radę da!
  W obronie pokrzywdzonych staje,
  walczy do końca i nigdy się nie poddaje!
  Wszelkie przeszkody na swej drodze pokonuje,
  przy Nim zawsze bezpieczna się czuję!
  Swoim wielkim płaszczem miłości zawsze mnie ochrania,
  z Nim jestem gotowa na wszelkie wyzwania!
  Jest moim prawdziwym przyjacielem,
  bo jest zawsze przy mnie i czyni dla mnie tak wiele!
  Wyjątkowa więź łączy nas,
  z Nim spędzam każdy wolny czas.
  Cudowne chwile wspominamy,
  razem smak przygody odkrywamy!
  On sprawia, że nieraz dzieckiem się czuję,
  radość w szarej codzienności odnajduję!
  Wspiera mnie zawsze i wszędzie,
  mogę na Niego liczyć w każdym momencie!
  Moja miłości, mój cudowny kwiecie
  jesteś najwspanialszym facetem na świecie!
  Magicznym wdziękiem czarujesz,
  słonecznym uśmiechem ujmujesz.
  Kocham Twoje piękne oczy, Twoje dobre serce,
  za to, że jesteś przy mnie czy to w szczęściu czy w rozterce.
  Każdego dnia szarej rzeczywistości kolorów dodajesz,
  sprawiasz, że świat słodki się staje.
  Jesteś moim słońcem na niebie,
  nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie!
  Dzięki Tobie w moim sercu rozpala się płomień gorących uczuć każdego dnia znów,
  Ty jesteś mężczyzną moich marzeń i snów!
  Miłości moja kochana,
  dzięki Tobie jestem zawsze roześmiana.
  Jesteś moim słońcem, powietrzem i radością,
  jedyną wielką miłością!

 22. theresse52

  Mój mąż to:

  Po pierwsze Anioł Stróż,
  który nie boi się czarnych chmur i wszelkich burz
  bo każdego dnia swoją kobietą się opiekuje,
  ochrania swoim ramieniem, starannie pielęgnuje,
  na straży bezpieczeństwa stoi,
  niczego się nie boi.

  Po drugie Wielki Czarodziej o magicznej mocy,
  który spełnia marzenia w dzień i w nocy,
  czyni wielkie cuda,
  z nim pokolorować szarą rzeczywistość się uda,
  swoją czarodziejską różdżką czaruje,
  u swojej kobiety słoneczny uśmiech wywołuje.

  Po trzecie Kochający Romantyk, który swoją wielką miłość daje, prawdziwie kocha i wybaczyć umie
  jest szczery, cierpliwy, współczujący, wszystko zrozumie,
  swoje wielkie serce okazuje,
  którym wszystkich wokół obdarowuje.
  W miłości poświęca się całkowicie
  i sprawia, że bajką staje się życie.

  I-nteligentny i czarujący
  D-elikatny, swoim taktem ujmujący
  E-widentnie smacznie gotuje
  A-kiedy trzeba posprząta, wypierze i wyprasuje
  L-ecz mimo przeciwności się nie poddaje
  N-akłada różowe okulary i świat kolorów dostaje
  Y-es! Staje w obronie, gdy coś komuś zagraża

  F-antastycznym poczuciem humoru wszystkich zaraża
  A-bsolutnie szczery, każdego zrozumie
  C-ierpliwy i kochający wszystko wybaczyć umie
  E-widentnie swoje dobre serce ofiaruje
  T-aki mężczyzna, przy którym kobieta do krainy marzeń odlatuje!

  Gdy po raz pierwszy Cię ujrzałam,
  bez pamięci się w Tobie zakochałam!
  To był moment, ułamek chwilki,
  no i stało się – strzała Amora w moje serce trafiła, a w brzuszku poczułam motylki.
  Od tej pory moje życie smaku nabrało,
  po prostu magiczne się stało!
  Czy w zimie czy w lecie
  kocham Cię najbardziej na świecie!
  Każdego dnia, gdy mnie całujesz
  szybsze bicie serca powodujesz
  Mój szary świat kolorów dostaje,
  to uczucie skrzydeł mi dodaje!
  Tak bardzo kocham Ciebie,
  bo z Tobą jest cudownie jak w niebie!
  Spełniasz moje najskrytsze marzenia i sny,
  dzięki Tobie piękniejsze są dni!
  Za to, że byłeś, jesteś, będziesz
  będę Cię kochać aż do końca świata zawsze i wszędzie!
  Do Ciebie należy serce moje,
  trzymając się za ręce będziemy dzielić życie we dwoje!
  Dlatego życzę Tobie mężu wspaniały,
  swoim sercem całym,
  abyś to wielkie uczucie pielęgnował przez kolejne lata,
  a nasza miłość trwała do końca świata!
  Dużo słońca i radości
  niech gorący płomień uczuć zawsze w sercu gości!
  Jesteś moją miłością, moim wymarzonym snem,
  kocham Cię coraz bardziej z każdym kolejnym dniem!
  Nasza miłość jest trwała i wiecznie żywa,
  choć tak prosta, a jakże prawdziwa!

 23. JohnnyBravo

  Żona Teresa to najważniejsza kobieta, która osładza moje życie,
  kocham ją całym sercem niesamowicie.

  Ż-ywiołowa i radosna
  O-twarta, pełna ciepła niczym wiosna
  N-iesamowicie wielką miłość każdego dnia mi daje
  A-bsolutnie nigdy się nie poddaje

  T-o ona zawsze mnie rozumie
  E-widentnie wszystko wybaczyć umie
  R-zeczywistość szarą uśmiechem koloruje
  E-nergii pełna każdy sekret głęboko w sercu zachowuje
  S-maku moje życie z Nią nabrało
  A-bsolutnie magiczne niczym bajka się stało!

  Moja ukochana Żono!

  Jesteś moim promyczkiem słońca na niebie,
  nie istnieje życie bez Ciebie!
  Uśmiech na mojej twarzy wywołujesz,
  szybsze bicie serca powodujesz!
  Każda z Tobą spędzona chwila
  zamienia mnie w motyla!
  Jesteśmy duetem zgranym,
  pod każdym względem dopasowanym,
  idealnie się uzupełniamy,
  w smutku i radości razem trwamy!
  Przy Tobie zawsze humor mi się poprawia
  i uśmiech na twarzy pojawia!
  Za to, że jesteś zawsze i wszędzie,
  radość towarzyszyć mi będzie!
  Przy Tobie wszystkie smutki idą w cień,
  słoneczną radością witam każdy kolejny dzień!
  Zarażasz mnie pozytywną energią, mój szary świat kolorujesz,
  Z Tobą jak w niebie się czuję.
  Kocham Cię od wielu lat,
  bo dzięki Tobie piękniejszy jest świat!

 24. chrisone88

  Słodki Cukiereczku, Moja Ukochana!

  Tak bardzo kocham Ciebie,
  z Tobą jest mi jak w niebie!
  Za lekkość i delikatność, którą mnie obdarowujesz,
  za to, że każdego dnia słodko świat kolorujesz!
  Za wyśmienite rozkosze podniebienia
  i gorące serc uniesienia!
  Za to, że codzienny rytm nadajesz,
  pozytywnie zaskakiwać mnie nie przestajesz!
  Za moc przygód i radości,
  za to, że jesteś lekiem na wszelkie dolegliwości!
  Za to, że humor mi poprawiasz
  i zawsze w wyśmienity nastrój wprawiasz!
  Za dużą dawkę pozytywnej energii i zabawy,
  za to, że z Tobą innego znaczenia nabierają zwykłe sprawy!
  Za dziecięce wspomnienia sprzed lat,
  za to, że mogę spełniać marzenia i mieć u stóp cały świat!
  Za to, że dzielisz się ze mną pięknymi chwilami,
  i dzięki Tobie żyję marzeniami.
  Za to, że jesteś przy mnie codziennie,
  ofiarowujesz mi swoją miłość niezmiennie!
  Za to, że osładzasz moje życie,
  kocham Cię niesamowicie!

  Moja Walentynka to Perfekcyjna Dziewczynka!

  P-erfekcyjna w każdej dziedzinie
  E-widentnie z dokładności swej słynie
  R-egularnie swoje ciało pielęgnuje
  F-antazyjne zabiegi na włosach stosuje
  E-legancko się maluje, piękno w sobie odkrywa
  K-ażdego mężczyznę wyglądem zdobywa
  C-odziennie dąży do celu wytrwale
  Y-es! Mimo przeciwności nie poddaje się wcale
  J-est kreatywna, swoje marzenia realizuje
  N-a wszystko czas znajduje
  A-bsolutnie łapie szczęścia chwile

  K-olorowe i tak piękne jak motyle
  O-gląda świat przez okulary różowe
  B-ezwzględnie prowadzi życie zdrowe
  I-swoje dobre serce innym ofiaruje
  E-widentnie uśmiechem wszystkich czaruje
  T-o ona potrafi kochać, marzyć i śnić
  A-bsolutnie perfekcyjnym blaskiem duszy i ciała lśnić

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 + = 41

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook