fbpx

Niezwykłe otulenie dla zmysłów – poznaj must have domowego spa

Ostatnio czas spędzamy głównie w domu. To dom stał się centrum naszych działań, ale również oazą bezpieczeństwa. To tutaj też odpoczywamy, regenerujemy się i dbamy o swoje samopoczucie. Warto więc szczególnie zadbać o nasz relaks, wprowadzając do przestrzeni „umilacze czasospędzania”. W tej roli doskonale sprawdzą się naturalne sojowe woski zapachowe i pachnące świecidła od KLAREKO. Nadadzą one wnętrzu niepowtarzalny aromat, jednocześnie ocieplając klimat. To zmysłowe „must have” tegorocznego sezonu jesienno-zimowego!

Naturalne, stopniowo uwalniające swój aromat sojowe woski KLAREKO skutecznie budują niepowtarzalny i zmysłowy klimat. Pozwalają stworzyć scenerię, w której można się w pełni zrelaksować, a także ukoić wszystkie zmysły. A Świecidło KLAREKO nie jest kolejną świecą sojową. To wyjątkowy ręcznie zrobiony czasoumilacz, który nada niepowtarzalny, ciepły klimat i aromat wnętrzu.

Ręcznie robione woski i świece zawierają tylko i wyłącznie naturalne olejki eteryczne, które z delikatnie wypełniają wnętrze niezwykle otulającym aromatem. W tym sezonie sprawdzą się rozgrzewające, korzenne aromaty cynamonu i goździków, przynoszący ukojenie zapach lawendy lub dodająca energii mięta – o tej porze roku również potrzebujemy aromatycznego pobudzenia. Podgrzewany wosk uwalnia swój zapach nawet przez 10 godzin, a świeca pali się aż 55 godzin, nie wydzielając przy tym żadnych substancji toksycznych.

Wegańskie, naturalne, wielozadaniowe

Sojowe woski KLAREKO można używać na wiele sposobów. Najpopularniejszy to podgrzewanie wosku w kominku zapachowym. Ale to nie jedyne jego zastosowanie! Można także po prostu położyć wosk na spodku lub w małej misce, albo postawić otwarty słoiczek. Wówczas wosk przez długi czas będzie uwalniał skrywane w sobie aromatyczne olejki. Dodatkowo, wkładając pachnący wosk do szafy czy garderoby, skutecznie zadbamy o świeżość ubrań.

Jaki są sekrety sojowych wosków i świec KLAREKO?

  • ręcznie wykonane
  • pachną wyłącznie naturalnymi olejkami eterycznymi
  • nie zawierają i nie wydzielają żadnych toksycznych substancji – ich skład to tylko sojowy wosk i olejki eteryczne
  • rozgrzany wosk nie parzy skóry
  • rozlany wosk łatwo można usunąć z tkanin i mebli
  • zużyty wosk można wykorzystać ponownie np. dokładając do świecy

Pozytywna energia, którą Marta i Karina (właścicielki marki) wkładają w każde Świecidło czy woski, uwalniać się będzie we wszystkich chwilach palenia.

Umilacze KLAREKO dostępne na www.kalreko.com

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 3 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook