fbpx

Doskonałe rozwiązanie na codzienne prasowanie

Marka Vileda systematycznie rozbudowuje ofertę desek do prasowania i pokrowców.  Wszystko po to, aby ułatwić użytkownikom codzienne prasowanie i sprawić, by było jeszcze efektywniejsze. W ofercie marki pojawiły się właśnie dwa nowe modele desek, które idealnie wpisują się w te założenia: Vileda Star i Vileda Star Plus. Oba mają nowoczesny design i wszystko, co potrzebne do szybkiego, domowego prasowania na co dzień. Sprawdź, która będzie w sam raz dla Ciebie.

Optymalny rozmiar blatu z regulowaną wysokością

Vileda Star i Vileda Star Plus to uniwersalne modele desek, które mają optymalny rozmiar blatu do prasowania – 120×38 cm. Dlatego sprawdzą się zarówno przy wielkim, jak i codziennym, nieplanowanym prasowaniu. Mają lekką, stabilną konstrukcję (odporną na korozję), która zapewnia łatwość rozkładania oraz przechowywania. Dzięki możliwości regulacji wysokości deski Star i Star Plus w zakresie od 75 cm do 96 cm, znajdziesz najwygodniejszą pozycję przy prasowaniu i mniej się zmęczysz.

 

 

 

Praktyczna podstawka pod żelazko z uchwytami na wieszaki

Funkcjonalna podstawka pod żelazko z silikonowymi wypustkami sprawia, że możesz swobodnie odkładać żelazko podczas prasowania bez ryzyka uszkodzenia pokrowca. Ponadto podstawy obu desek wyposażone są w uchwyty pozwalające na odwieszanie wyprasowanych koszul i bluzek – przekonasz się, że to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Rozkładanie pod kontrolą

Obie deski zostały wyposażone w uchwyt zabezpieczający przed samoczynnym, przypadkowym rozłożeniem się podczas ich przechowywania.

Różnica tkwi w istotnym szczególe: antena na przewód i przesuwne gniazdko

Pewnie zastanawiasz się, czym różnią się oba modele. Otóż model Star możesz traktować jako podstawową deskę, która świetnie sprawdzi się w codziennym prasowaniu, a Star Plus jako bardziej zaawansowaną. Deska Star Plus ma dodatkowo antenę na przewód i przesuwne gniazdko. Rozkładana antena na przewód od żelazka sprawia, że nie plącze się on i nie przeszkadza podczas prasowania. Ponadto model Star Plus jest wyposażony w gniazdko elektryczne dla łatwiejszego podłączania i odłączania żelazka. Gniazdko jest przesuwne, co pozwala na jego optymalne ustawienie dla jeszcze wygodniejszego prasowania.

Deska Star https://www.sklep.vileda.pl/produkt/deska-do-prasowania-vileda-star.php

Deska Star Plus https://www.sklep.vileda.pl/produkt/deska-do-prasowania-vileda-star-plus.php

Cena:

Deska Star: 119,99 zł

Deska Star Plus: 139, 99 zł

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 23 = 32

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook