fbpx

EKO kuchnia HELIO Natura

Smaczniej, zdrowiej, bez sztucznych dodatków i konserwantów… W nowym roku dbaj o  zdrowie i wybieraj sprawdzone, w 100% naturalne produkty – jak pochodzące z polskich upraw ekologicznych – najwyższej jakości bakalie HELIO Natura z certyfikatem AGRO BIO TEST.

Orzechy i pestki to bardzo cenny składnik diety, dlatego warto jak najczęściej wykorzystywać je w naszej kuchni, zwłaszcza jeśli chcemy zacząć 2021 w zdrowym stylu! 😉 Według Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej, dodatek orzechów, nasion słonecznika czy dyni do codziennej diety korzystnie wpływa na nasze zdrowie[1]. Dlatego sięgaj po najlepsze, bo spełniające normy rolnictwa ekologicznego, EKO bakalie z linii bez konserwantów HELIO Natura, które naturalnie wzbogacą smak przygotowywanych potraw i dostarczą nam mnóstwo wartościowych składników odżywczych…

Orzechy włoskie HELIO Natura – źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, potasu, fosforu, cynku, miedzi, magnezu, witamin E, B1, B6, folianów i błonnika pokarmowego.

Słonecznik łuskany i Pestki dyni HELIO Natura – źródło białka, potasu, fosforu, magnezu, żelaza, cynku, miedzi, witamin E, B1, B2, folianów i błonnika. Ziarna słonecznika zawierają także wapń, wit. B3 i B6.

Wysokiej jakości EKO bakalie polskiego producenta doskonale urozmaicą nasz codzienny jadłospis. W 100% naturalne orzechy i nasiona HELIO Natura sprawdzą się zarówno jako pożywna fit przekąska w ciągu dnia, jak i zdrowy dodatek do musli, sałatek, zup czy fit deserów. Z ziaren słonecznika i pestek dyni przygotujemy m.in. zdrowe pasty na kanapki, z kolei z orzechów włoskich – np. domowe masło orzechowe… Bakalie HELIO Natura mają niezliczone możliwości zastosowania w codziennej kuchni – na naszym blogu znajdziesz mnóstwo bakaliowych inspiracji, które pomogą Ci w zaplanowaniu zdrowego menu… i to na każdy dzień! W dodatku, EKO przekąski HELIO Natura mają wygodne i praktyczne opakowania, dlatego będą niezastąpione nie tylko w domu, ale też w pracy, na spacerze czy w podróży – można po nie sięgać w każdej sytuacji. Warto o tym pamiętać zwłaszcza przy planowaniu menu, bowiem nasz organizm potrzebuje stałych dostaw energii i witamin, które zapewnią nam zawsze zdrowe, wartościowe bakalie HELIO Natura.

Nowy rok… nowa dieta? Jedz smaczniej, zdrowiej – poczuj się lepiej! Bądź EKO, postaw na naturalność i wybieraj sprawdzone, w 100% naturalne produkty HELIO Natura, bogate w witaminy, minerały i inne składniki odżywcze cenne dla Twojej zrównoważonej diety. Zasmakuj się w naszych naturalnie smacznych EKO przekąskach z polskich upraw ekologicznych i zacznij z HELIO nowy rok w zdrowym stylu!

Ciekawostka: Jeśli chcesz sprawdzić, czy dany produkt jest EKO – czytaj dokładnie etykiety i sprawdzaj oznaczenia. Etykieta ekologicznego produktu powinna zawierać m.in. unijne logo rolnictwa ekologicznego – zielony listek z 12 gwiazdkami oraz numer upoważnienia nadanego jednostce certyfikującej – EKO bakalie HELIO Natura posiadają certyfikat PL-EKO-07.

[1] Piramida zdrowego żywienia i aktywności fizycznej, Instytut Żywności i Żywienia im. prof. dra med. Aleksandra Szczygła, Warszawa 2016.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 68 = 73

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook