fbpx

Gruszka i żurawina, czyli zimowy aromat Tutti Frutti

Orzeźwiająca subtelna słodycz gruszki przepleciona lekko cierpkim żurawinowym tłem to doskonały pomysł na zimową aromaterapię z marką Tutti Frutti. Brzmi kusząco? Jeśli sięgniecie po olejek do kąpieli i odżywcze masło zapewnicie swojemu ciału cenną dawkę nawilżenia dzięki owocowym olejkom oraz witaminom. Brakuje Wam w życiu odrobiny słodyczy? Skuście się na cukrowy peeling, który wygładzi waszą skórę niczym starannie obraną gruszkę.

Miks gruszki i żurawiny to jeden z aromatów zimy. Znajdziemy go np. w świątecznych łakociach. Jak się okazuje ten duet świetnie dba również o naszą skórę. Dzięki bogactwu składników odżywczych zawartych w naturalnych olejkach owocowych w tym całemu mnóstwu witamin – A, E, F linia Gruszka&Żurawina pomaga nam zimową porą wypielęgnować ciało. Wskoczmy pod gorący prysznic z olejkiem lub wypełnijmy wannę wodą i zafundujmy sobie relaksującą kąpiel. Przywróćmy ciału doskonałą kondycję dzięki masażowi przy użyciu cukrowego peelingu. Tak przygotowana skóra wchłonie wszystkie cenne składniki zawarte w nawilżającym maśle do ciała. To działa na ciała!

 Sugerowana cena olejku do kąpieli Tutti Frutti: ok. 14,40 zł brutto

Sugerowana cena peeling do ciała Tutti Frutti: ok. 14,95 zł brutto

Sugerowana cena masła do ciała Tutti Frutti: ok. 14,95 zł brutto

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 80 = 86

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook