fbpx

Konsumenci wybrali ZDROWĄ MARKĘ ROKU!

Zdrowa Marka Roku to ogólnopolski projekt prowadzony przez Polski Instytut Rozwoju Marek, w którym nagradzane, promowane i rekomendowane są najwyższej jakości produkty i usługi stworzone z myślą o zdrowiu i zdrowym stylu życia. Do projektu angażowane są firmy, marki, których produkty i usługi są nieodzownym elementem zdrowego życia – wysokiej jakości, bezpieczne, nowoczesne, godne polecenia i rekomendacji. W 2020 roku marka Emalia Polska Pleszew otrzymała certyfikat ZDROWEJ MARKI ROKU.

Garnki emaliowane nie szkodzą zdrowiu

 Największą zaletą garnków, rondelków i kubków emaliowanych jest fakt, że są w 100% bezpieczne dla zdrowia. Emalia to nic innego jak naturalna mieszanina minerałów. Ta szklista powłoka niczym bariera ochronna zapobiega przenikaniu jakichkolwiek szkodliwych związków do potraw. Dlatego emaliowane garnki polecane są szczególnie do przyrządzania potraw dla alergików i dzieci.

Naczynia emaliowane na indukcję

Tradycyjne garnki wcale nie znaczą niepraktyczne. Dziś naczynia emaliowane przystosowane są do każdego typu kuchenki: ceramicznej, gazowej, elektrycznej oraz indukcji. Chcesz podgrzać mleko? Zrób to w emaliowanym rondelku, a nawet kubku, który również będzie działał na płycie indukcyjnej.

Emalia – jak to pysznie brzmi!

Garnki emaliowane marki Emalia Polska Pleszew dostępne są w sklepie internetowym Zasmakuj Radości www.zasmakujradosci.pl

Tagged with:    

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

Newsletter

Wczytywanie

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook