fbpx

KOSTKA MYJĄCA allerco® do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii

Allerco®  to kompletna gama preparatów: krem emolientowy natłuszczający i nawilżający, balsam, żel myjący, szampon nawilżający, krem ochronny przeciw oparzeniom, emulsja do kąpieli oraz KOSTKA MYJĄCA .

KOSTKA MYJĄCA  allerco®

  • ŁAGODNIE OCZYSZCZA I NATŁUSZCZA SKÓRĘ
  • CHRONI PRZED POWSTAWANIEM PODRAŻNIEŃ
  • ZAPEWNIA ZACHOWANIE NATURALNEJ BARIERY LIPIDOWEJ NASKÓRKA
  • ZMNIEJSZA SUCHOŚĆ I UTRZYMUJE PRAWIDŁOWĄ WILGOTNOŚĆ SKÓRY
  • ZAPEWNIA DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE
  • POPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ NASKÓRKA
  • NIE WYWOŁUJE PODRAŻNIEŃ I NIE POWODUJE PRZESUSZENIA SKÓRY

KOSTKA MYJĄCA  allerco® stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi emolientami i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi, które łagodzą podrażnienia, ograniczają przeznaskórkową utratę wody oraz działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Dodatek witaminy E i gliceryny oraz alantoiny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry, poprawia jej miękkość i elastyczność. Kostka doskonale się pieni, oczyszcza skórę, nie wywołując podrażnień i nie wysuszając jej.

Sposób stosowania: KOSTKA MYJĄCA  allerco® przeznaczona jest do codziennego mycia twarzy i ciała. Używając ciepłej wody, wmasować pianę mydlaną w skórę. Spłukać wodą.

Wskazania do stosowania:  Pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Polecana do stosowania od 1. dnia życia.

Cena – ok. 14,50 zł (100g)

Produkty allerco® dostępne są w sklepie firmowym https://shop.pharmena.eu/ oraz w aptekach i wybranych drogeriach. Zapraszamy na profil na Instagramie: https://www.instagram.com/dermena_polska/ 

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + = 14

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook