fbpx

Nowa odsłona kultowej, hipoalergicznej linii BEBI®

Polska marka z wieloletnią tradycją – Barwa Cosmetics – prezentuje nowy design kultowej linii BEBI®, powstałej w 1992 roku z myślą o bezpiecznej higienie i pielęgnacji niemowląt oraz małych dzieci. Seria BEBI® jest obecna w polskich domach blisko 30 lat i przez ten czas towarzyszy Polakom w codziennej trosce o higienę maluchów. To właśnie z hipoalergicznymi płatkami mydlanymi do prania BEBI® dorastały nowe pokolenia, a produkt ten przez lata zyskał nie tylko zaufanie rodziców, a także miano niezastąpionego środka czystości na łazienkowej półce alergików.

W skład serii BEBI® wchodzą: mydełko toaletowe dla niemowląt i dzieci, płatki mydlane oraz płyn do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej. Produkty te zawierają naturalne składniki i pozbawione są potencjalnych alergenów, mogących negatywnie wpłynąć na kondycję delikatnej skóry małego dziecka.

W przeciągu trzech ostatnich dekad linia BEBI® była stale ulepszana, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom rodziców, którzy niezmiennie chcą zapewnić swoim pociechom to, co najlepsze. Obecnie Barwa Cosmetics zdecydowała się zmienić szatę graficzną swoich kultowych produktów – w nowej odsłonie pojawia się biały króliczek, wierny przyjaciel wszystkich dzieci, który towarzyszy im na każdym etapie rozwoju i buduje poczucie bezpieczeństwa. Dzięki tej zmianie linia BEBI® budzi zaufanie i jednoznacznie wskazuje na to, że produkty są bezpieczne i przeznaczone dla najmłodszych.

–  Od lat seria BEBI® opiera się o szczere wartości: prostotę receptur, bezpieczeństwo i zaufanie. To właśnie dlatego w nowej szacie graficznej znalazła się pluszowa maskotka – króliczek, oddany przyjaciel każdego dziecka. Nowy projekt opakowań BEBI® odwołuje się do estetyki retro, jest też pełen łagodnych kolorów i dziecięcej wesołości. Chcieliśmy stworzyć atrakcyjny dla współczesnego rodzica produkt, który będzie zgodny z obecnymi trendami w produktach dla dzieci, spełni ich oczekiwania i równocześnie wzbudzi w nich poczucie radości – mówi Joanna Malinkiewicz, Starszy Grafik w Barwa Cosmetics.

Linia BEBI® od wielu lat dba o wrażliwą skórę kolejnych pokoleń dzieci, łącząc w sobie siłę naturalnych składników przy jednoczesnym zniwelowaniu zawartości detergentów, barwników oraz sztucznych kompozycji zapachowych, mogących powodować powstawanie podrażnień oraz zmian o charakterze uczuleniowym.

Pielęgnacja skóry alergicznej i wrażliwej to duże wyzwanie. Seria BEBI® w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych została szczegółowo przebadana dermatologicznie. Podczas testów nie stwierdzono ani drażniącego, ani uczulającego działania produktu kosmetycznego na skórę u żadnego z badanych. Tym samym potwierdzona została hipoalergiczność całej serii, która może być również stosowana przez osoby cierpiące na atopowe zapalenie skóry – mówi Paulina Buczek-Przybyła, Technolog w Barwa Cosmetics.

POLECAMY PRODUKTY Z LINII BEBI®: DELIKATNE MYDEŁKO TOALETOWE  DLA NIEMOWLĄT I DZIECI CENA: 2,79ZŁ/100G., PŁATKI MYDLANE DO PRANIA CENA: 8,99ZŁ/100G., PŁYN DO PRANIA PIELUSZEK I BIELIZNY NIEMOWLĘCEJ CENA: 19,99ZŁ/1L

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 1 =

Newsletter

Wczytywanie

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook