fbpx

OnlyBio ekspercko w trosce o dobro dzieci

OnlyBio, producent naturalnych, certyfikowanych i w pełni bezpiecznych kosmetyków dla dzieci już od pierwszych dni życia, nawiązał współpracę ekspercką z Mariolą Kurczyńską, doradcą rodzicielskim z ponad 25-letnim doświadczeniem. Wspólne działania marki i eksperta będą koncentrować się na zwiększeniu świadomości w zakresie bezpiecznej pielęgnacji dzieci, także tych z atopowym zapaleniem skóry.

OnlyBio Baby&Kids to kosmetyki dla dzieci, oparte na bazie 99% składników pochodzenia naturalnego. Dzięki swoim właściwościom utrzymują, wzmacniają lub poprawiają prawidłowe funkcje bariery naskórkowej. Zapewniają również wygładzenie, nawilżanie i natłuszczenie, jednocześnie chroniąc przed wysuszającym działaniem wody. Prawidłowo dobrany emolient wspomaga prawidłowy rozwój skóry dziecka, a dodatkowo zmniejsza nieprzyjemne objawy związane z występowaniem różnych problemów skórnych, takie jak świąd lub podrażnienie. Kosmetyki zapewniają najczulszą pielęgnację już od pierwszych dni życia. Są one bezpieczne dla dzieci ze skłonnością do alergii i atopowym zapaleniem skóry. Posiadają certyfikaty potwierdzające ich skuteczność i bezpieczeństwo: Ecocert, Asthma Allery Denmark, a także rekomendację Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego,

Misją marki jest także zwiększenie świadomości z zakresie odpowiedniej pielęgnacji skóry dzieci, także tych z najbardziej wymagającą skórą i problemami skórnymi. Teraz marka będzie ją realizować wspólnie z Mariolą Kurczyńską – terapeutą, pedagogiem, doradcą rodzicielskim i autorką bestsellerowej książki „Obudź w dziecku Olbrzyma”. Współpraca opiera się na działaniach edukacyjnych na blogu, social mediach oraz w kanałach własnych marki w mediach społecznościowych (Facebook, Youtube). Obejmuje merytoryczne wpisy, artykuły i filmy ze wskazówkami np. jak zachęcić dziecko do kąpieli, jak dbać o bezpieczną pielęgnację skóry dziecka… i wiele innych! Spotkania w formie life z ekspertami, np. z dermatologiem, logopedą czy terapeutą SI.

Marka uruchomiła specjalną grupę na Facebook- Naturalny rozwój dziecka – grupa dla świadomych mam. To tam rodzice znajdą solidną dawkę inspiracji i wiedzy w zakresie pielęgnacji i dbania o zdrowie dzieci.

Kosmetyki OnlyBio Baby&Kids:

✓Posiadają certyfikaty Ecocert i Vegan, które gwarantują prawdziwą naturalność i wegańskość produktów;

✓Jako pierwsze w Polsce otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, która potwierdza pozytywny wpływ na kondycję skóry;

✓Zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego;

✓Mają proste składy: 0% SLS, SLES, parabenów, PEGów, silikonów, parafiny, olejów mineralnych, fosforanów, syntetycznych kompozycji zapachowych, substancji pochodzenia zwierzęcego.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 6 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook