fbpx

Wakacyjna świeżość na wyciągnięcie ręki – antybakteryjne chusteczki Cleanic

Sezon wakacyjnych wyjazdów w pełni. Urlopowicze cieszą się już letnią beztroską, a inni planują wypoczynek. Niezależnie od kierunków wakacyjnych wojaży, czy sposobu spędzania wolnego czasu, każdemu przydadzą się pomysłowe i proste rozwiązania, które pozwolą poczuć pełny komfort niezależnie od sytuacji. Czyste i odświeżone dłonie to jeden z drobnych, lecz niezbędnych elementów do dobrego samopoczucia. W wakacyjnych warunkach warto skorzystać z chusteczek odświeżających Cleanic. Dostępne są również w wygodnej, małej saszetce, którą zawsze można mieć przy sobie.

Na plaży, na górskiej wycieczce, pod namiotem czy w malowniczych zaułkach zabytkowych miasteczek – wakacje lubią nas zaskakiwać. Letnia spontaniczność to dla wielu z nas nieodzowna część odpoczynku i radości – warto jednak być przygotowanym na sytuacje, w których potrzebować będziemy odświeżenia, a nie będziemy mieli dostępu do bieżącej wody. W przypadku posiłków nie powinniśmy zapominać o konieczności zachowania odpowiedniej higieny oraz działaniu antybakteryjnym. To niezwykle istotne dla uniknięcia pokarmowych niedyspozycji, które skutecznie mogą zepsuć długo wyczekiwany wypoczynek. Dlatego do plażowej torby czy turystycznego plecaczka warto spakować jednorazową saszetkę z chusteczką Cleanic Antibacterial. Bez trudu zmieści się także w małej torebce, biodrówce, a nawet … w kieszeni.

Chusteczki Cleanic Antibacterial doskonale oczyszczają i odświeżają delikatną skórę dłoni, a dzięki zawartości płynu antybakteryjnego z łagodzącą alantoiną, nawilżają i zapewniają długotrwałe poczucie komfortu. Miękkie i delikatne, o subtelnym zapachu – są wyjątkowo przyjemne w użytkowaniu. To absolutny wakacyjny must-have!

Cena: 0,79 zł/saszetka

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

1 komentarz

  1. aart

    Bardzo fajne chusteczki węglowe ma L’Biotica, idealne oczyszczenie twarzy z nawet największego makijażu i jakie odświeżenie!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook