fbpx

Walentynkowy konkurs z Novae Res – wyniki!

Walentynki, czyli Święto Zakochanych, to niezwykły czas, kiedy miłość zawsze staje na pierwszym miejscu. Jeśli pragniesz zatopić się z interesującej lekturze pełnej pięknych emocji, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie – wraz z Wydawnictwem Novae Res przygotowaliśmy dla Was dwa walentynkowe zestawy książek, idealnych na zimowe wieczory z miłosnym akcentem! Co zrobić, aby zdobyć jeden z zestawów?

W skład każdego z dwóch zestawów wchodzą:

  • powieść Tajny plik Beaty K. — Karolina Niedzielska
  • powieść Seksparty – Emanuel Herz

Wartość każdego z zestawów to ok. 50 zł.

Zasady konkursu są proste:

  • polub na Facebooku JestemKobietą.com TUTAJ oraz Wydawnictwo Novae Res TUTAJ
  • polub, udostępnij, skomentuj w dowolny sposób post konkursowy na Facebooku i zaproś znajomego do wspólnej zabawy 🙂
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ

Post konkursowy na Facebooku znajdziesz TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwie osoby, do których powędrują zestawy książek od Wydawnictwa Novae Res. Konkurs trwa od 8.02.2017 do 25.02.2017 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 27.02.2017 roku.

WYNIKI

Serdecznie dziękujemy za wszystkie Wasze zgłoszenia! Mimo trudnego wyboru miło nam poinformować, że zwyciężczyniami zostają:

  • Beata Marczewska
  • Dominika Dróbka

Gratulujemy! Laureatki prosimy o przesłanie swoich danych do wysyłki nagrody na adres karolina@jestemkobieta.com z dopiskiem „Konkurs Novae Res” w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników (maksymalnie do 7 marca 2017 roku).

Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Novae Res

nrlogo

www.novaeres.pl

O książkach:

Tajny plik Beaty K. — Karolina Niedzielska

Beata postanawia znaleźć swoją drugą połówkę. Skrupulatnie i metodycznie zabiera się do rzeczy: zakłada konto na portalu randkowym, określa wygląd i cechy, jakich wymaga od przyszłego partnera. Konsekwentnie realizuje cel. Po wielu próbach i niepowodzeniach, zawsze wspierana przez przyjaciółkę Martę, wypatruje na przystanku JEGO. Swojego upragnionego blondyna. Marzy o nim, a równocześnie bierze sprawy we własne ręce: chce doprowadzić do tego, by ich ścieżki się skrzyżowały i aby blondyn zakochał się właśnie w niej.

978-83-8083-336-4

Czy plan idealny uda się zrealizować? Czy Beata pozna i zdobędzie mężczyznę? Czy warto być kowalem własnego losu, czy jednak lepiej zdać się na przeznaczenie?

Seksparty – Emanuel Herz

Borys – znudzony rodzinnym szczęściem i piękną żoną, dobrze sytuowany trzydziestolatek nie docenia szczęścia normalności, w jakiej przyszło mu żyć. Poszukując sposobu na przełamanie seksualnej rutyny, zaczyna od pozornie niewinnych, choć skrzętnie ukrywanych igraszek, z czasem dla pieniędzy wchodząc w rolę weekendowego żigolaka.

seksparty_okl

W nielegalny i niebezpieczny, choć przynoszący spory dochód proceder, próbuje wciągnąć żonę. Julia jest zakochana, więc dla miłości rzuca się na głęboką wodę i próbuje ustanowić niewidzialną, nieuchwytną granicę pomiędzy seksem a miłością, natomiast Borys, podążając za spełnieniem swych absurdalnych potrzeb, zmierza do coraz śmielszych eksperymentów. Ostatecznie doprowadza to do zrobienia z ich małżeństwa doskonale funkcjonującej spółki, oferującej płatny seks dla par na najwyższym poziomie. Czy w takim związku jest jeszcze miejsce na miłość?

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

1 komentarz

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook