fbpx

Wiosenne porządki w kuchni

Wiosna to idealny moment na gruntowne porządki w kuchni. Pomogą nam w tym produkty marki Flo, które dobrze sobie radzą z codziennym bałaganem.

Płyn do czyszczenia kuchni

Flo Kitchen Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych w kuchni. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM płyn skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud, bez smug oraz zarysowań. Przeznaczony jest do czyszczenia szkła ceramiki i stali nierdzewnej.  Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Nadaje powierzchniom przyjemny, odświeżający, cytrusowy zapach. CENA: 7,99 zł

Płyny do mycia naczyń

Skoncentrowany, niezwykle wydajny płyn do mycia naczyń FLO idealnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Aktywna piana ułatwia skuteczne usuwanie brudu. Łagodny dla skóry dłoni. Zawartość olejków owocowych i ich zapach sprawia, że codzienne mycie naczyń staje się czystą przyjemnością.  Aromatyczny i słodki zapach malin przywoła wspomnienie letniego ogrodu. Cena: 3,98 zł (500ml). Wyjątkowo soczyste aromaty płynów to: Orange, Red Fruits, Green Apple, Orange, Lemon&Mint.

PORADA: Jeśli na twoich ubraniach są plamy z tłuszczu lub tłustej potrawy, płyn do mycia naczyń zadziała lepiej, niż proszek do prania. Polej zabrudzenie tym detergentem, pozostaw na jakiś czas, a następnie intensywnie pocieraj. Wypłucz tkaninę i upierz jak zwykle.

Produkty marki FLO dostępne są w sieciach supermarketów i sklepów detalicznych i online na terenie całego kraju.

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 + = 99

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook