fbpx

Zaplanuj dobry rok z YOPE. Kalendarz 2021

Najwyższy czas pożegnać pełen nieprzewidywalnych wydarzeń 2020 rok.  Nowy limitowany kalendarz 2021 YOPE to najlepszy towarzysz na nadchodzące dni, tygodnie i miesiące. Kup go dla siebie i obdaruj nim swoich bliskich, aby w ciągu kolejnych 365 dni nigdy nie zabrakło Wam czasu, aby być blisko.

ZAPLANUJ DOBRY ROK

Stwórz swój najlepszy plan na 12 miesięcy. Obserwuj siebie, swoje uczucia, pielęgnuj relacje z ważnymi dla Ciebie ludźmi. Niech pozytywne emocje, bliskość z rodziną i przyjaciółmi i wewnętrzna równowaga będą Twoim priorytetem. Pomogą Ci w tym rozpisane w kalendarzu okazje do świętowania, proste inspiracje i pomysły na wspólne spędzanie czasuTo najlepsze, czym możesz dzielić się z bliskimi każdego dnia przez cały rok.

LIMITOWANY KALENDARZ YOPE PRZEZ CAŁY ROK!

To już druga edycja limitowanego kalendarza YOPE. Jego autorką, tak jak w zeszłym roku, jest Bożena Kowalkowska, która nie tylko wie, jak doskonale planować czas, ale także z powodzeniem uczy tego innych. I choć wydawałoby się, że w kalendarium nie da się wymyśleć nic nowego, dzięki jej pomysłom kalendarz YOPE zaskoczy Cię dobrą energią i przyjemnością planowania marzeń i zadań.

Kalendarz YOPE jest tradycyjnie podzielony na kwartały, którym nieszablonowo przypisane zostały nowe znaczenie, rytuały i inspiracje. Ich filarami są: spokój, uniesienie, spełnienie i miłość, dzięki którym każda z czterech części roku przyniesie nowe doznania i uczucia. Wystarczy je spisać w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu otwierającym każdy nowy kwartał, aby móc wracać do nich, kiedy tylko potrzebujesz. Widok na cały miesiąc sprawdzi się w wyznaczaniu rytmu na cztery tygodnie. Układ tygodnia zbudowany został zgodnie z ideą tworzenia listy zadań, czyli pionowo, co ułatwi Ci zaplanowanie poszczególnych dni tygodnia.

Teraz już tylko wystarczy z radością powitać Nowy Rok 2021 i świadomie gospodarować czasem tak,  aby zawsze znaleźć okazję do pielęgnowania tego, co w życiu najważniejsze. Dziś, jutro i przez cały rok.

#kalendarzyope

Kalendarz 2021 jest dostępny na www.yope.me.

Cena: 49,99 zł

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 + = 92

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook