fbpx

5 najlepszych książek na walentynki, czyli co warto przeczytać w lutym

Luty to od zawsze miesiąc miłości, namiętności i uczuć. Warto więc sięgnąć w tym czasie po historie najmocniej rozpalające duszę i ciało, a tych nie trzeba daleko szukać. Oferta wydawnictwa Muza kusi książkowymi tytułami, w których miłość gra pierwsze skrzypce. Poznaj 5 najlepszych książek na walentynki!

„Żądanie miłości”, Kristen Ashley

Zachwycająca, romantyczna i wywołująca mnóstwo emocji opowieść o tym, że życie jest pełne niespodzianek. „Żądanie miłości” to Kristen Ashley w wydaniu, jakiego polskie czytelniczki dotąd nie znały. Amerykańska pisarka, której największą popularność przyniosły powieści łączące wątki erotyczne z sensacją, skłania czytelniczki do szukania odpowiedzi na niełatwe pytania. Czy można kogoś zmusić do miłości? Czy pochodzący z dwóch różnych światów ludzie mogą stworzyć udany związek? A wreszcie: jak wiele warto poświęcić, by osiągnąć szczęście?

„Wróć do mnie”, Corinne Michaels

Czy miłość ma moc zdolną uleczyć złamane serca? Czy każdy zasługuje na drugą szansę? Autorka międzynarodowych bestsellerów, Corinne Michaels stworzyła niesamowicie przejmującą historię, która wzrusza, wywołuje uśmiech i zostaje w pamięci jeszcze długo po skończonej lekturze. Zbierająca rewelacyjne recenzje powieść „Wróć do mnie”, pierwszy tom serii o braciach Arrowoodach, to jeden z najlepszych romansów, jakie przeczytacie w tym roku. Nie można go przegapić!

„To tylko przyjaciel”, Abby Jimenez (zdobywczyni nagrody Bestseller Empiku 2020)

Świetnie napisana, subtelna i zabawna komedia romantyczna w stylu kultowych filmowych historii. Abby Jimenez przekonuje w niej, że marzenia się spełniają, a prawdziwa miłość może pokonać wszelkie przeszkody. Trzeba tylko dać jej szansę. „To tylko przyjaciel”, pierwsza część bardzo obiecującej serii komedii romantycznych, to napisany z czułością, dowcipem i lekkością zachwycający debiut. Abby Jimenez stworzyła powieść pełną wrażliwości, seksualnego napięcia oraz dobrego humoru, która oferuje czytelniczkom sporą dawkę śmiechu i mnóstwo wzruszeń.

„Gorąca oferta”, Charlotte Mils

Ile jesteś w stanie poświęcić w imię miłości? Przewrotna, wciągająca i przyprawiająca o szybsze bicie serca. Wciąga, pobudza wyobraźnię i powoduje szybsze bicie serca! Ta powieść to gwarancja niezapomnianych emocji i przyjemnie spędzonego czasu. „Gorąca oferta” to wciągająca opowieść o długo skrywanych tajemnicach, zaufaniu, namiętności  i meandrach uczuć.

„Nieosiągalny”, Ewelina Nawara, Małgorzata Falkowska

Historia o Kopciuszku w wydaniu dla dorosłych. Jest bajkowa miłość, ale są i całkiem zwyczajne problemy. Jest mnóstwo śmiałych scen, które wywołują wypieki na twarzy, ale i tak najważniejsza jest miłość, która jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu. Oczaruje, rozbudzi wyobraźnię i wznieci pożądanie. W tej nietypowej miłosnej opowieści splotą się skomplikowane relacje, intrygi oraz zaskakujące zwroty akcji.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 5 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook