fbpx

“Atak paniki. Jak pokonać lęk, napady niepokoju i trudne emocje” – nowość

Czujesz się odpowiedzialny za cały świat? Martwisz się czymś, co jest poza twoją kontrolą? Nieustannie rysujesz w głowie scenariusze, że coś na pewno się nie uda? Robisz coś tylko po to, by zyskać aprobatę drugiej osoby? A może wykańcza cię porównywanie się do innych? Książka Atak paniki w szybki i skuteczny sposób uczy nie tylko jak radzić sobie z napadami niepokoju, ale także jak reagować na wszelkie stresujące sytuacje, które spotykają nas na co dzień.

Tammi Kirkness pokazuje, jak za pomocą metody małych kroków uporać się z rozmaitymi trudnymi wydarzeniami w naszym życiu. Książka jest skonstruowana w niezwykle przejrzysty sposób i składa się wyłącznie z drzewek decyzyjnych, które przeprowadzą czytelnika przez kolejne etapy pozbywania się lęku. Całość jest podzielona na cztery sekcje tematyczne: rodzicielstwo, związki, praca i życie towarzyskie.

Odkąd pamiętam, byłam perfekcjonistką, za dużo myślałam i analizowałam. Okazuje się, że cechy te składają się na coś określanego jako wysokofunkcjonujące zaburzenia lękowe. Byłam mistrzynią dążenia do najlepszych rezultatów, karmiłam się uznaniem innych i wyglądałam, jakbym była królową życia. Jednak przez cały czas moim paliwem była nerwowa energia, której nie potrafiłam zmienić. – FRAGMENT KSIĄŻKI

W każdym rozdziale omówione są konkretne problemy, takie jak lęk przed wystąpieniem publicznym, strach przed rozstaniem z partnerem czy obawy związane z byciem wystarczająco dobrym rodzicem. Dzięki lekturze poradnika można nie tylko nauczyć się radzić sobie w tych sytuacjach, lecz także poznać techniki, które pozwolą na długi czas rozprawić się z towarzyszącymi im emocjami. Książka Kirkness to pewna pozycja w niepewnych czasach.

Tammi Kirkness to australijska psycholożka, coach i mówczyni motywacyjna, która w pracy łączy wiedzę naukową z filozofią bliskowschodnią. W swoim gabinecie zajmuje się głównie pacjentami, którzy zmagają się z lękiem i napadami paniki. Atak paniki to jej debiut książkowy będący efektem zarówno zawodowych, jak i prywatnych doświadczeń.

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 + = 26

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook