fbpx

Corinne Michaels „Powróćmy do siebie” – nowość

Jak ponownie zaufać komuś, kto już raz cię zranił? Czy każdy zasługuje na drugą szansę? A wreszcie – czy stara miłość naprawdę nie rdzewieje? „Powróćmy do siebie” Corinne Michaels, autorki uwielbianej przez czytelniczki bestsellerowej serii „The Arrowood Brothers”, to ekscytujący, pełen emocji i wzruszeń romans drugiej szansy.  Tytuł ten otwiera czterotomową serię o rodzeństwie Parkersonów. Premiera 16 marca.

W wieku osiemnastu lat przerażona perspektywą utknięcia na zawsze w prowincjonalnym miasteczku Jessica opuściła rodzinne Willow Creek. Decyzja o wyjeździe nie była łatwa, zwłaszcza że kosztowała ją utratę ukochanego mężczyzny – Graysona Parkersona.

Czternaście lat później tragiczny wypadek zmusza Jessicę do powrotu do domu, aby tam mogła odzyskać zdrowie i na nowo ułożyć sobie życie. Powrót do miejsca, z którym łączy ją tak wiele wspomnień, okazuje się niezwykle bolesny. To w Willow Creek poznała swoją pierwszą miłość, to właśnie tu planowała z ukochanym wspólną przyszłość. W tamtej szczęśliwej wizji nie było jednak ani przeżywającej rozstanie Jessiki, ani Graya jako samotnego ojca po przejściach, wychowującego cudowną córeczkę.

Wspólna praca w rodzinnym hotelu Parkersonów staje się szansą na odnowienie związku. Wystarczy jedno spojrzenie w niebieskozielone oczy Graya, by Jess nie mogła pozbyć się wrażenia, że nigdy od niego nie odeszła. Wystarczy jeden pocałunek, a jej świat staje na głowie. Wystarczy zaledwie jedna wspólna noc, by zrozumiała, że w ramionach tego mężczyzny jest jej miejsce na ziemi.

Dziś Jessica nie jest już tamtą dawną dziewczyną – niepewną siebie i zastraszaną przez jego bogatych rodziców. Już nie musi uciekać z sennego Willow Creek w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Potrafi sobie wyobrazić nowe życie tutaj, u boku człowieka, w którym – mimo upływu lat – nadal jest szaleńczo zakochana. Tylko jak ma przekonać Graysona, aby dał jej drugą szansę? Czy zraniony mężczyzna potrafi ponownie zaufać? Czy dwojgu ludziom, którym zawalił się świat, uda się wspólnie poskładać go na nowo?

„Powróćmy do siebie” to piękny i przejmujący romans o drugiej szansie. Corinne Michaels po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzynią tworzenia powieści opatrzonych ogromnym ładunkiem emocjonalnym. Amerykańska autorka w swojej książce porusza temat dawania drugiej szansy, wybaczania doznanych krzywd i szukania drogi do upragnionego szczęścia. Opowiada również historię samotnego ojca, dla którego córeczka jest całym światem, i pokazuje starania Jess, która uczy się roli zastępczej matki. Podczas emocjonującej lektury czytelniczki będą świadkami stopniowo odradzającego się uczucia dwojga głównych bohaterów, bo przecież stara miłość nie rdzewieje…

„Powróćmy do siebie” to pierwszy tom czteroczęściowej serii „Miasteczko Willow Creek”, która przybliża losy rodzeństwa Parkersonów – braci: Graysona, Alexa, Joshuy i Olivera oraz jego siostry bliźniaczki Stelli.

Corinne Michaels – amerykańska autorka ponad dwudziestu romansów zajmujących czołowe miejsca na listach bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Dorastała na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, w New Jersey. Już jako trzynastolatka lubiła literaturę romantyczną i zaczytywała się w powieściach Danielle Steele i Nory Roberts. Zadebiutowała w 2014 roku powieścią „Beloved”, która szybko zyskała uznanie wśród czytelniczek. Największą popularność przyniosła jej czteroczęściowa seria „The Arrowood Brothers”.

Tagged with:    

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 54 = 61

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook