fbpx

Czas na gładką skórę!

Grube spodnie i rajstopy trafiły już do szaf, a ich miejsce zajęły zwiewne sukienki i krótkie spodenki. Teraz trzeba tylko zadbać o gładką skórę bez włosków.

Metod usuwania niechcianych włosów, które możemy zastosować same w domu jest kilka. Niestety nie wszystkie przynoszą długotrwałe i zadowalające rezultaty. Golenie pomaga na krótko, a trzeba je powtarzać nawet co drugi dzień, co gorsza wywołuje podrażnienia, mogą się też zdarzyć uszkodzenia skóry. Depilacja mechaniczna jest z kolei bolesna i może prowadzić do nieestetycznego i kłopotliwego wzrastania włosów pod skórę.

Co więc wybrać?

Rozwiązaniem bardzo skutecznym i możliwie trwałym jest depilacja plastrami z woskiem. Laboratorium Kosmetyczne Joanna rozszerzyło swoją popularną linię Sensual do depilacji twarzy i ciała o kilka nowych rodzajów plastrów dedykowanych różnym typom owłosienia. Nowe plastry Joanna Sensual można dostosować do grubości oraz umiejscowienia włosa. Depilacja jest szybka i skuteczna oraz łatwa do wykonania w domowym zaciszu.

Nowe plastry Joana Sensual zawierają aż o 40% więcej wosku, a ich powierzchnia została powiększona nawet do 33%. I tak, do wyboru mamy plastry do włosków delikatnych lub grubych i mocnych, specjalne plastry do skóry twarzy, a także delikatnej okolicy bikini. Depilację nóg ułatwią zaś większe plastry, które łatwiej nakleić.

Jak to zrobić?

Elastyczna formuła plastrów sprawia, że doskonale dopasowują się one do kształtu ciała, czyniąc depilację jeszcze skuteczniejszą. Wystarczy dokładnie oczyścić skórę, nałożyć ogrzany w dłoniach plaster przyklejając go wraz z kierunkiem wzrostu włosów, a następnie energicznie oderwać w kierunku przeciwnym. I już! Zawarta w kosmetyku gama specjalnie dobranych składników gwarantuje bezpieczeństwo, komfort i skuteczność. Reszki wosku możemy usunąć dołączoną do opakowania łagodzącą oliwką niwelującą podrażnienia, zapewniają długotrwały efekt gładkiej i delikatnej skóry.

Plastry do depilacji ciała Joanna Sensual – dedykowane do włosów mocnych, ok. 10 zł

Plastry do depilacji twarzy Joanna Sensual – dedykowane do włosów mocnych, ok. 8 zł

Plastry do depilacji ciała Joanna Sensual – dedykowane do włosów normalnych, ok. 10 zł

Plastry do depilacji twarzy Joanna Sensual – dedykowane do włosów normalnych, ok. 8 zł

Laboratorium Kosmetyczne Joanna istnieje na rynku od ponad 35 lat. Firma jest ekspertem w dziedzinie produkcji kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała oraz koloryzacji włosów. Swoją ofertę kieruje zarówno do indywidualnych klientów, jak i profesjonalnych salonów. Laboratorium Kosmetyczne Joanna oraz liczne produkty marki zostały wielokrotnie wyróżnione prestiżowymi nagrodami, takimi jak: Qltowy Kosmetyk czy Perła Rynku Kosmetycznego. Marka Joanna Sensual od siedmiu lat jest liderem sprzedaży w segmencie depilacji wg badań ACNielsen.

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook