fbpx

Ferie z YOPE – aktywności online dla dużych i małych

Zostawcie za sobą 2020 rok i w 2021 zadbajcie o relacje, nie tylko te z najbliższymi, ale również ze sobą. W nowym roku postawcie na ukochanie i troskę o samych siebie – spokojnie, krok po kroku i bez zbędnego spinania się twardymi noworocznymi postanowieniami. Niech początek roku, spędzony w domach, stanie się wyjątkowym czasem dla każdego z Was.

Ferie z YOPE trwają cały styczeń i wypełnione są rozpieszczającymi ciało i umysł aktywnościami, dostępnymi online. Oto kalendarz wydarzeń, w których możecie uczestniczyć razem ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

  • 6 stycznia – MEDYTACJA z Vijaya Kumarem – hinduskim nauczycielem, czyli powrót do korzeni bliskości do siebie, emocji i relacji. Spróbujcie się wyciszyć, znaleźć w sobie spokój i chwilę oddechu. Na dobry początek 2021!

  • 8 stycznia – EKSPERYMENTY Z DZIEĆMI – niech Wasze domy zamienią się w laboratoria chemiczne! Ewelina z Mammy lab (https://www.instagram.com/mammy_lab/) jest z wykształcenia chemiczką i na swoim blogu popularyzuje naukę w przystępny dla dzieciaków sposób. W trakcie zajęć pokaże jak w prosty i kreatywny sposób bawić się tym, co już mamy pod ręką, a wspólnie zrobiony slime ujawni tajemnice tej fascynującej dla dzieciaków materii!

  • 11 stycznia – ODZYSKAJ PRZESTRZEŃ Z ARCHITEKT PORZĄDKU – mało czynności daje taką satysfakcję i porządek w głowie jak… uporządkowanie przestrzeni wokół siebie! Dlatego oddajcie się w profesjonalne ręce Architekt Porządku, która stworzyła specjalną domową grę Wszystko w porządku – dzięki niej z łatwością opanujecie chaos i wciągniecie do sprzątania dzieci! (architektporzadku.pl)

  • 15 stycznia – WARSZTATY TIE DYE Z AgaBrwi – jak już ogarniecie szafę, to na pewno znajdziecie jakieś ubrania, które aż się proszą o drugie życie. Z pomocą przyjdzie Aga Brwi (www.agabrwi.pl), projektantka tkanin, która pokaże, jak barwić koszulki metodą tie dye i ozdobić je przy pomocy szablonów.

  • 22 stycznia – GAGA DANCE (linkowanie do www.gagapeople.com) – czyli zupełnie niezwykła metoda na wyrażenie siebie poprzez ruch. To świetny sposób na poznanie swojego ciała, wzmocnienie go, a przede wszystkim na uwolnienie endorfin. Wszystko poprzez instynktowne, dowolne ruchy taneczne. Poprowadzi Was przez nie tancerka, nauczycielka GAGA dance, Gosia Mielech (linkowanie do gosiamielech.com)

  • 29 stycznia – PROSTA KUCHNIA – jak ugotować coś z niczego? Czyli triki na proste przygotowanie pysznych sezonowych dań – 5 składników dobrej jakości, noże, garnki i… do dzieła!

Wszystkie warsztaty będą pojawiać się na IGTV @YOPE_soap – zaglądajcie i korzystajcie do woli! Na które zimowe rozpieszczanie z YOPE się skusicie?

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 53 = 57

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook