fbpx

Historia Megan i Harry’ego, jakiej nie znacie

Związek brata następcy brytyjskiego tronu z charyzmatyczną hollywoodzką aktorką od początku wzbudzał skrajne emocje. Dzieliło ich wszystko pochodzenie, kolor skóry, tradycje i status społeczny. Połączyła wielka miłość, dla której oboje byli w stanie stawić czoła całemu światu. Jakie dylematy doprowadziły do kontrowersyjnego usunięcia się księcia Harry’ego i Meghan w cień? Jakie cele przyświecają tej młodej, szalenie ambitnej parze?

Znawczyni królewskiego dworu Lady Collin Campbell pozwala czytelnikowi zajrzeć głębiej niż kiedykolwiek wcześniej, łącząc fascynującą historię rodziny królewskiej z głębokimi portretami psychologicznymi głównych bohaterów. Dzięki rozmowom z krewnymi, dworzanami oraz przyjaciółmi pary po obu stronach Atlantyku, autorka przedstawia kulisy najbardziej emocjonującej historii od czasu abdykacji króla Edwarda VIII. Obnaża funkcjonowanie brytyjskiej monarchii i wyjaśnia, na jakich warunkach Harry i Meghan chcieliby zbudować swoją przyszłość.

Lady Colin Campbell brytyjska pisarka, dziennikarka, autorka książek i  artykułów o tematyce związanej z panującą w Wielkiej Brytanii dynastią Windsorów. Dzięki swoim licznym kontaktom z osobami z bliskiego otoczenia królowej Elżbiety II, a także dzięki długoletniej przyjaźni z księżną Dianą jest cenioną komentatorką życia brytyjskiego dworu i znawczynią historii rodziny królewskiej. Ma dwóch synów i mieszka w Londynie.

Premiera książki już 29 września 2021.

Tagged with:    

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 49 = 57

Newsletter

Wczytywanie

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook