fbpx

Kristen Callihan „Więcej niż przyjaciel” – premiera

„Więcej niż przyjaciel to prawdziwa delicja wśród książek – tak wyjątkowa i pyszna, że pochłoniesz ją całą i będziesz mieć ochotę na więcej” – Sarina Bowen, współautorka serii „Hokeiści”

Oboje mają żelazne zasady, których nigdy nie łamią. On – nie przyjaźni się z kobietami. Tylko z nimi sypia. Ona – nie sypia z przyjaciółmi. A już tym bardziej z pewnym seksownym futbolistą, który jest klientem jej ojca. Gdy jednak do głosu zaczyna dochodzić pożądanie, nagle wszystkie zasady przestają mieć znaczenie. „Więcej niż przyjaciel” Kristen Callihan to zabawna, pełna pożądania i namiętności opowieść o tym, jak przyjaźń przeradza się w miłość. Premiera książki już 7 lipca!

Gwiazda futbolu Gray Grayson nie ma ochoty prowadzić różowego samochodu córki swojego agenta, ale potrzebuje jakiegoś środka transportu, a ona studiuje za granicą. I tak się właśnie tłumaczy, gdy dziewczyna pisze do niego zirytowana i obrazowo opisuje, co mu zrobi, jeśli rozbije jej ukochane auto. Inteligentna i urocza Ivy Mackenzie w mgnieniu oka staje się jego wirtualną przyjaciółką. A potem dziewczyna wraca do domu i wszystko bierze w łeb, bo Gray nie może przestać o niej myśleć…

Gray doprowadza Ivy do szału. To arogancki typ, który wygląda jak ucieleśnienie seksu, ale jest totalnie zakazany. Ivy ma złotą zasadę: nie spotykać się z klientami ojca. I coraz trudniej się do niej stosować, bo Gray, jak przystało na sportowca, nie zwykł się poddawać. Czy Grayowi uda się wyjść z friendzone i odnaleźć drogę do serca Ivy?

„Więcej niż przyjaciel” to drugi tom popularnej serii „Game On”, która podbiła serca amerykańskich czytelniczek. Kristen Callihan udowadnia w nim, że ma niezwykły talent nie tylko do kreowania bohaterów, których łączy chemia, ale też do przemycania w swoich powieściach poważniejszych tematów takich jak przyjaźń, zaufanie czy trudne relacje rodzinne. Historia Ivy i Graya to przykład świetnej realizacji uwielbianego przez czytelniczki scenariusza od przyjaciół do kochanków. W książce powracają bohaterowie dobrze znani z pierwszej odsłony serii, ale „Więcej niż przyjaciel”, podobnie jak każda część cyklu „Game On”, przedstawia historię innego z członków drużyny futbolowej, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie od tej powieści rozpocząć przygodę z twórczością Kristen Callihan.

Zachęcamy do śledzenia profili poświęconych grzesznym książkom: https://www.instagram.com/grzeszne_ksiazki/

https://www.facebook.com/GrzeszneKsiazkiMuza

Kristen Callihan – laureatka nagrody RITA oraz dwóch nagród RT Reviewers’ Choice. Jej powieści doczekały się znakomitych recenzji w „Publishers Weekly” i „Library Journal”, znalazły na liście bestsellerów „USA Today”. „Game On” to druga seria Kristen Callihan w wydawnictwie MUZA. W skład pierwszej zatytułowanej „VIP” wchodzą powieści: „Niegrzeczny idol”, „Niegrzeczny manager” oraz „Niegrzeczny rockman”.

Tagged with:    

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 34 = 39

Newsletter

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook