fbpx

Modne detale, czyli jak kreować swój wizerunek

Rozbuchane konstrukcje i ostre kolory czy oszczędne formy zdobione wysmakowanymi detalami? Co wybrać? Jak budować swój wizerunek, gdy nie przemawia do nas jaskrawość, przerysowanie, a jednocześnie poszukujemy sposobu, aby podkreślić swój charakter? WEAVE podpowiada – klasyczne kroje, minimalistyczne w kontekście, a bogate w detalu.

Detal to dla WEAVE podstawa przy kreowaniu kolekcji. Tak jest właśnie w przypadku debiutanckiej „Labour of Love”. Unikalny haft, aplikacje czy faktura materiału to tylko część z akcentów, które tworzą klimat kolekcji. Ważnym elementem są także cięcia konstrukcyjne, które widać mocno na bomberkach uszytych z przykuwającej uwagę, strukturalnej tkaniny jedwabnej o splocie żakardowym.

weave-11

Haftowane ornamenty inspirowane Orientem pojawiające się na klasycznych w formie i wysmakowanych sukienkach, frakach, t-shirtach, bluzkach, spódnicach, kimonach czy wreszcie na zjawiskowym kombinezonie to prosty sposób na elegancki, stylowy i efektowny wizerunek.

weave-25

WEAVE według mnie to marka, która ma pomóc kobietom tworzyć zjawiskowe stylizacje,  podkreślać swoją figurę i osobowość. Kobieta interesująca to taka, która zna swoje atuty fizyczne, nie podchodzi do swojej fizyczności bez refleksji, a raczej z pełną świadomością i przekorą. W takie podejście kreowania swojego wizerunku idealnie wpisuje się jeden z elementów kolekcji – taliowany frak. Gdy chce odsłonić ciało zakrywa je od stóp do głów zakładając np. garniturowy kombinezon. By podkreślić charakterystyczny damski chód na obcasach w kilku elementach kolekcji pojawiają się detale z frędzli. By przykuć uwagę wystarczy założyć haftowany t-shirt – mówi Magdalena Libucha-Zdrojewska, dyrektor kreatywna marki.

weave-9

Jak przekonać się na własnej skórze, że to detale w ubraniach budują naszą sylwetkę i tworzą wizerunek? WEAVE zachęca do osobistego zetknięcia się ze światem marki, jej filozofią i doświadczeniem wyjątkowości kolekcji „Labour of Love” najkrótszą drogą, czyli dotknięciem i przymierzeniem ubrań marki w autorskim butiku na ulicy Śniadeckich 17 w Warszawie.

Najnowsza kolekcja WEAVE jest dostępna w butiku na ul. Śniadeckich 17, a także na stronie internetowej www.madebyweave.com

 Ceny rozpoczynają się od 329 PLN do 1600 PLN.

O marce:

WEAVE to polski kolektyw z misją reformacji mody i przywrócenia jej miejsca, które zajmowała kiedyś. Jako koncept, WEAVE wyrasta z idei dzielenia się umiejętnościami krawcowych, projektantek i hafciarek skupionych wokół rzemiosła. Kolekcje WEAVE są szyte w Polsce, w godnych warunkach pracy i z poszanowaniem dla środowiska.

Ubrania marki można kupić na stronie internetowej www.madebyweave.com oraz stacjonarnie w Warszawie w butiku przy ul. Śniadeckich 17.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 + = 52

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook