fbpx

Naturalna ochrona przed potem dzięki NIVEA Magnesium Dry

Dobry dezodorant to nie tylko piękny zapach, musi być niezawodny i skuteczny. Dlatego NIVEA inspirując się naturalnymi składnikami znalazła nowy sposób, aby zapewnić ochronę przez cały dzień w formule całkowicie pozbawionej aluminium i alkoholu etylowego. Rewolucyjna linia dezodorantów NIVEA Magnesium Dry o właściwościach antyperspiracyjnych wykorzystuje ukrytą moc naturalnie pozyskiwanego magnezu, aby utrzymać skórę suchą, świeżą i zdrową przez cały dzień!

Magnez: dla zdrowia i urody

Czy wiesz, że ten niezbędny minerał może zapobiegać nie tylko bólom mięśni? Magnez jest jednym z podstawowych minerałów naszego organizmu – wykazuje wysoką skuteczność w pielęgnacji skóry i redukcji stresu. Ponadto pomaga regulować pracę całego organizmu, zapewnia korzyści przeciwzapalne, wspomaga produkcję energii i obniża ciśnienie krwi. Jak podaje Kosmeopedia.org, magnez w kosmetyce „zmniejsza ilość bakterii bytujących na powierzchni skóry, działa antyseptycznie oraz usuwa nieprzyjemny zapach wynikający z aktywności bakterii i przeprowadzanych przez nie procesów rozkładowych”. Przy tak wielu korzyściach, dla NIVEA naturalnym stało się to, żeby ten potężny pierwiastek wykorzystać jako główny składnik w nowej, niezawodnej ochronie przed potem.

Dwa światy w jednym

Naukowcy Beiersdorf przez sześć lat starannie opracowywali formułę dezodorantów NIVEA Magnesium Dry, aby zaspokoić potrzeby kobiet i mężczyzn, którzy szukają rozwiązań wspierających zdrowy i naturalny styl życia. Nowa, unikatowa formuła wykorzystuje magnez – pierwiastek obecny w naturze np. w soli morskiej – w połączeniu z kwasem stearynowym, ważnym składnikiem olejów roślinnych, który również można znaleźć w ludzkim ciele. W innowacyjnej formule NIVEA Magnesium Dry te dwa składniki łączą swoje siły, aby zapewnić naturalnie skuteczną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień. Zgłoszona do opatentowania, niepowtarzalna formuła o właściwościach antyperspiracyjnych jest całkowicie wolna od aluminium oraz alkoholu etylowego i bazuje na naturalnych składnikach.

Linia dezodorantów NIVEA Magnesium Dry w kulce to dwa warianty dla kobiet – Fresh Dry i Powder Dry – oraz jeden dla mężczyzn – NIVEA MEN Magnesium Dry. Damski antyperspirant w kulce Fresh Dry charakteryzuje się owocowo-kwiatowym, wodnym zapachem, a Powder Dry łączy w sobie białe kwiaty i piżmo. NIVEA Men Magnesium Dry to świeży, orientalny zapach. 

Zapytaj eksperta: Dr n. med. Magdalena Łuczkowska – dermatolog i ekspert NIVEA

W jaki sposób magnez oddziałuje na pot?

Znane nam antyperspiranty niwelują pot dzięki zastosowaniu soli aluminium, która działa jak tarcza pomiędzy gruczołami potowymi a skórą. Inspirując się tym mechanizmem, w centrum badawczo-rozwojowym Beiersdorf przeprowadzono ogromny przegląd naturalnych soli, naturalnych kwasów– takich jak aminokwasy, kwasy cukrowe i kwasy tłuszczowe. W rezultacie połączenie chlorku magnezu i kwasu stearynowego dało najlepsze efekty, wpływając w pożądany sposób nie tylko na zapach potu, ale także na same procesy pocenia. Zawarte w odpowiedniej formule działają także antyperspiracynie – i to bez zawartości soli glinu! Ta przełomowa formuła na rynku kosmetycznym została zgłoszona do opatentowania. 

NIVEA Magnesium Dry

  • Formuła z magnezem skutecznie chroni przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem
  • Pielęgnuje skórę i zachowuje jej zdrowy wygląd
  • 0% soli aluminium i 0% alkoholu etylowego
  • Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie
  • Dostępny w trzech wariantach dla kobiet i mężczyzn

15,99 zł/50 ml

Rekomendowana cena detaliczna

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 + = 50

Newsletter

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook