fbpx

Nowy wariant do prania – żel piorący od SURF

Czego wymagamy od środków piorących? Przede wszystkim skuteczności! Muszą dbać o nasze ubranie, aby było schludne i czyste. Wszyscy marzymy przecież, by dokładnie usunąć zabrudzenia z ulubionych strojów oraz aby pachniały one świeżością, były miękkie i miłe w dotyku. Tak dba o nasze ubrania nowy żel piorący Surf. To idealnie połączenie wyjątkowej świeżości i kwiatowego zapachu, a skoncentrowana formuła sprawia, że jest jeszcze bardziej wydajny.

99% testujących* potwierdza czystość prania z Surf

Żel piorący Surf Fruity Fiesta&Summer Flowers
Żel piorący Fruity Fiesta&Summer Flowers do prania kolorowych ubrań. Wystarczy jedna nakrętka na całe pranie, a Twoje ubrania będą czyste i pachnące. Dba o tkaniny, aby były miękkie i miłe w dotyku. Żel Surf działa w temperaturze od 40 °C. Wariant Fruity Fiesta charakteryzuje zapach letnich kwiatów.

Pojemność i cena: 1l – 15,69 zł, 2l -21,99zł, 3l – 31,29 zł

Żel piorący Surf Iris&Spring Rose
Żel piorący Iris&Spring Rose nie tylko dopiera ubrania ale także zapewnia im świeżość i trwały kwiatowy zapach róży oraz irysa. Jest to doskonałe połączenie zapachowe. Żel nadaje się do prania kolorowych ubrań. Wystarczy jedna nakrętka, aby nadać praniu czystość i świeżość.
Pojemność i cena: 1l – 15,69 zł, 2l -21,99zł, 3l – 31,29 zł

Żel piorący Surf White Orchid&Jasmine
Żel piorący White Orchid&Jasmine jest przeznaczony do prania białych ubrań. Wystarczy jedna nakrętka, aby cieszyć się czystymi, białymi tkaninami. Wyróżnia go doskonałe połączenie dwóch aromatów o wyciszającej mocy – bała orchidea i jaśmin. Biała orchidea charakteryzuje się świeżością, podczas gdy jaśmin ma ciepły, łagodny i słodki zapach.
Pojemność i cena: 1l – 15,69 zł, 2l -21,99zł, 3l – 31,29 zł


NOWY ŻEL PIORĄCY SURF TROPICAL LILY&YLANG YLANG
Żel piorący Tropical Lily&Ylang Ylang to produkt do prania kolorowych ubrań. Wystarczy jedna porcja nakrętki na całe pranie, a Twoje ubrania będą nie tylko czyste, ale również pachnące. Żel Surf działa w temperaturze od 40°C, nadaje ubraniom kwiatowego zapachu lilii i kwiatów Ylang Ylang. Czym ten produkt różny się od znanych na rynku płynów do prania? Przede wszystkich jest bardziej skoncentrowany, przez co o wiele wydajniejszy. Z 1 litra żelu można wykonać aż 20 prań a z 3 litrów aż 60 prań!
Pojemność i cena: 1l – 15,69 zł, 2l – 21,99zł, 3l – 31,29 zł

About the author /


MALWINA: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 + = 37

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook