fbpx

Ochrona wrażliwej skóry – SUN Sensitive

Pierwsze promienie słońca mogą być szczególnie zdradliwe! Nasza skóra nie zdążyła jeszcze po zimie wytworzyć naturalnej bariery ochronnej, która powstaje w procesie melanogenezy, co powoduje, że jesteśmy szczególnie narażeni na wystąpienie alergii słonecznej. Dlatego eksperci zalecają stopniową ekspozycję na słońce i sukcesywne wydłużanie czasu. Warto pamiętać, w tym szczególnym okresie, o odpowiedniej pielęgnacji skóry wrażliwej zarówno u dzieci, jak i u dorosłych! Z przeciwsłoneczną linią kosmetyków SUN Sensitive przeznaczoną dla skóry wrażliwej właściwie zadbasz o bezpieczeństwo całej rodziny.

W wyniku zmian klimatycznych, a także zmian w warstwie ozonowej, szkodliwość promieniowania słonecznego zwiększa się. Eksperci alarmują, że produkty przeciwsłoneczne z wysokimi filtrami UVA/UVB powinniśmy stosować przez cały rok, a zwłaszcza w miesiącach wiosenno-letnich, kiedy kontakt ze słońcem jest nieustający.

Alergia i nadwrażliwość na słońce to problem, który obserwujemy coraz częściej. Objawem może być nie tylko zaczerwieniona skóra czy wysypka, ale także dreszcze, osłabienie i złe samopoczucie. Dlatego tak ważne jest, abyśmy stosowali odpowiednie środki zabezpieczające tj. kremy z filtrami, nakrycia głowy czy chusty osłaniające skórę. Przebywanie na słońcu wymaga rozwagi.

Eksperci marki NIVEA przywiązują szczególną uwagę do receptur i opracowują skuteczne formuły kosmetyków przeznaczonych do skóry wrażliwej. Produkty NIVEA SUN Sensitive dogłębnie nawilżają wrażliwą skórę i dbają o jej natychmiastową ochronę przed skutkami alergii słonecznej. Formuła wzbogacona o Pantenol i aloes ukoi skórę muśniętą słońcem. Lekka konsystencja balsamu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Balsamy do skóry wrażliwej są dostępne w wersji dla dzieci i dorosłych.

Nowość! Nawilżający balsam do opalania do skóry wrażliwej SPF 50+ dostępny jest w nowej, wygodnej butelce z atomizerem, która w 100% została wykonana z surowców pochodzących z recyklingu (R-PET). Po zużyciu może zostać poddana ponownemu przetworzeniu, by stać się źródłem kolejnego cyklu produkcyjnego.

Nawilżający balsam do skóry wrażliwej dla dzieci SPF 50+

 • Stworzony dla potrzeb wrażliwej skóry dziecka.
 • Zawiera skuteczny system filtrów UVA/UVB.
 • Zapewnia natychmiastową i długotrwałą ochronę.
 • Pomaga zredukować ryzyko wystąpienia alergii słonecznych u dzieci.
 • Formuła wzbogacona o aloes.
 • Produkt wysoce wodoodporny.

44,99 zł / 200 ml

Nawilżający balsam do opalania do skóry wrażliwej SPF 50+

 • Zawiera wysoce skuteczny system filtrów UVA/UVB.
 • Zapewnia natychmiastową i długotrwałą ochronę.
 • Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.
 • Pomaga zredukować ryzyko wystąpienia alergii słonecznych.
 • Formuła wzbogacona o aloes.
 • Produkt wysoce wodoodporny.

49,99 zł / 200 ml

56,99 zł / 200 ml

 

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook