fbpx

Paulina Świst “Przekręt”

Setki tysięcy czytelników pokochały niepowtarzalny styl Pauliny Świst. Intrygująca prawniczka po raz kolejny zabierze nas w realia polskiej przestępczości, gdzie buzuje adrenalina, kipi seks, a humor jest ostry jak brzytwa. Książka „Przekręt” w księgarniach od 3 czerwca!

„Przekręt” to ostatnia odsłona cyklu, którego każda część natychmiast zyskała status bestsellera. Choć Paulina Świst nigdy nie pokazała swej twarzy, to przed czytelnikami odsłania znacznie więcej – najciemniejsze zakamarki adwokackiego świata. Na podstawie własnych doświadczeń tworzy kryminalne historie, które są tak realistyczne, że czytelnicy zastanawiają się, czy aby nie wydarzyły się naprawdę…

W najnowszej powieści spotkają się bohaterowie doskonale znani z poprzednich książek tajemniczej prawniczki. Wspólnie będą musieli rozpracować największy przekręt w dziejach polskiej przestępczości. Aby tego dokonać Michał, Lilka, Bartek i Pola podstępem przenikają w szeregi śmiertelnie niebezpiecznej sekty. Narkotyki, pranie brudnych pieniędzy i przemyt ogromnych ilości złota dają tło ociekającej seksem przygodzie. Paulina Świst po mistrzowsku spaja brawurową akcję ze śmiałą erotyką, zaspokajając oczekiwania czytelnika złaknionego naprawdę mocnych wrażeń. Bezbłędne dialogi, cięte riposty, rozbrajające poczucie humoru. Autorka po raz kolejny serwuje nam pierwszorzędną rozrywkę – i to nie jest żaden przekręt!

Paulina Świst – pseudonim literacki pisarki urodzonej w 1986 roku w Gliwicach. Z wykształcenia prawnik, prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Pełniła i pełni rolę obrońcy w wielu postępowaniach sądowych: od spraw drobnych kradzieży, aż po procesy zorganizowanej przestępczości. Dla dobra klientów oraz własnego bezpieczeństwa musi ukrywać się pod pseudonimem. Wszystkie jej książki osiągnęły status bestsellerów. („Prokurator”, „Komisarz” „Podejrzany”, „Karuzela”, „Sitwa”).

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 56 = 58

Newsletter

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook