fbpx

R. Giordano „Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno” – pierwsza powieść na temat rozwoju osobistego

Życie jest tylko jedno i bardzo łatwo się z nim minąć. Jak do tego nie dopuścić w nowatorskiej formie pokazuje Raphaëlle Giordano, autorka pierwszej powieści na temat rozwoju osobistego. Premiera książki „Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno” już w księgarniach.

W życiu Camille radzi sobie całkiem nieźle. I to „nieźle” nie daje jej spokoju. Wydaje się, że ma wszystko, czego potrzeba do spełnienia: kochanego męża, syna, dobrą pracę, piękne mieszkanie w Paryżu. Dlaczego więc ciągle popada w zmęczenie i ma wrażenie, że coś ją omija? Kiedy przypadkowo poznany Claude proponuje jej nietypową pomoc w osiągnięciu szczęścia, Camille dokonuje rewizji swojego życia.

Camille przypomina sobie o marzeniach, które musiała porzucić na rzecz wygodnego i bezpiecznego życia. Pragnie tylko jednego: odnaleźć tę właściwą drogę i cieszyć się życiem. Postanawia przyjąć propozycję Claude’a, rutynologa.

Kobieta dzięki niekonwencjonalnym i zaskakującym metodom, uczy się bycia kreatywną, zrywa z nużącą rutyną i krok po kroku odmienia swoje życie. Ma odwagę, by ruszyć na podbój świata i spełniać swe marzenia. Zyskuje drugie, pełne pozytywnej energii życie – rację bytu potrzebną tak samo jak środki do życia.

Twoje drugie zycie_okladka_front„Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno” stało się światowym bestsellerem. W samej Francji w rok sprzedano pół miliona egzemplarzy. Serca czytelników podbiła nietypowa forma książki – powieść na temat rozwoju osobistego. Raphaëlle Giordano pokazuje, jak przez rutynę i przewidywalność traci się sens życia i jak można temu zapobiec. Udowadnia, że zdolność przeżywania szczęście można w sobie rozwijać, ćwiczyć. W książce znajduje się „Małe vademecum rutynologii”, które opisuje i systematyzuje metody, dzięki którym bohaterka odmienia swoje życie.

Raphaëlle Giordano wskazuje, jak odnaleźć swoją drogę i zacząć żyć pełnią życia. Jesteśmy na tak!
„Madame Figaro”

– Niestety, rozwijanie umiejętności osiągania szczęścia nie jest czymś, czego uczymy się w szkole. A przecież znane są pewne techniki… Można mieć mnóstwo pieniędzy i być najnieszczęśliwszym człowiekiem świata, albo przeciwnie – mieć ich mało, ale umieć cieszyć się każdą chwilą życia. Zdolność przeżywania szczęścia można w sobie rozwijać, ćwiczyć ją dzień za dniem. Wystarczy przyjrzeć się swojemu systemowi wartości, zrewidować podejście do życia i zdarzeń, jakie niesie.
(fragment książki)

Raphaëlle Giordano – trenerka rozwoju osobistego, propagatorka kreatywności, pokazuje jak odnaleźć drogę do szczęścia i samospełnienia. Jest autorką książek z dziedziny rozwoju osobistego. Stworzyła zawód rutynologa łączący elementy psychologii i coachingu. Raphaëlle Giordano z wykształcenia jest grafikiem i psychologiem, a obecnie pisarką, malarką i trenerką kreatywności.

Autor: Raphaëlle Giordano
Tytuł: „Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno”
Wydawnictwo: Muza
Tłumaczenie: Krystyna Szerzyńska-Maćkowiak
Data premiery: 28.06.2017 r.
Liczba stron: 272
Cena: 29,90 zł

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 74 = 80

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook