fbpx

Sara Gomar „Przyciągnij miłość, na jaką zasługujesz” – nowość

Z którym znakiem zodiaku stworzysz szczęśliwy związek, a z którym z pewnością się nie dogadasz? Który znak zodiaku jest kochankiem idealnym, a który najbardziej zazdrosnym? Jak żywioły znaków zodiaku wpływają na ich dopasowanie? A wreszcie – co możemy zrobić, aby doświadczać miłości w pełni? Astrologia to największy sprzymierzeniec człowieka w lepszym poznawaniu siebie, poprawie swoich możliwości oraz budowaniu trwałych relacji międzyludzkich. Jak wykorzystać jej potężną moc? Z pomocą i garścią praktycznych porad przychodzi Sara Gomar, hiszpańska astrolożka transpersonalna i terapeutka holistyczna. „Przyciągnij miłość, na jaką zasługujesz w księgarniach już 15 listopada!

W Chinach horoskop urodzeniowy warunkuje całe życie. W Polsce traktujemy astrologię z pewną dozą sceptycyzmu – z przeprowadzonych w 2018 roku przez CBOS badań wynika, że niemal połowa Polaków czyta horoskopy, ale większość uważa je raczej za rozrywkę i nie kieruje się zaleceniami przepowiedni w życiu codziennym[1]. Jednak zdaniem profesjonalnych astrologów dobrze postawiony horoskop może nam pomóc przejąć kontrolę nad własnym życiem. Okazuje się bowiem, że sztuka wróżbiarstwa nie tylko umożliwia lepsze poznanie siebie poprzez odkrycie mocnych i słabych stron, lecz także pozwala lepiej zrozumieć najbardziej skomplikowane aspekty relacji międzyludzkich.

„Przyciągnij miłość, na jaką zasługujesz” to napisany przystępnym językiem przewodnik astrologiczny, który został stworzony zarówno dla laików, jak i profesjonalnych astrologów. Ta książka to swego rodzaju kompleksowy podręcznik samodoskonalenia, w którym czytelnicy znajdą skondensowaną wiedzę astrologiczną (w tym wyjaśnienie podstawowych pojęć, takich jak: ascendent, aspekty planet czy domy astrologiczne) oraz wskazówki, jak ją mądrze wykorzystać, aby poczynić postęp na drodze do samopoznania i samorealizacji.

Książka Sary Gomar adresowana jest przede wszystkim do osób, które pragną wprowadzić w swoim życiu pozytywne zmiany w zakresie budowania zdrowszych i trwalszych więzi interpersonalnych. Hiszpańska astrolożka wyjaśnia, że z pomocą astrologii mamy szansę osiągnąć takie życie uczuciowe, jakiego pragniemy – musimy tylko nauczyć się odczytywać intencje ludzi, którzy nas otaczają, oraz zrozumieć, że ostateczny kształt i powodzenie relacji zależą w dużej mierze od nas samych, bo – jak pisze Sara Gomar – najpierw trzeba osiągnąć szczęście w samotności, aby następnie móc dzielić je z drugim człowiekiem.

Sara Gomar hiszpańska astrolożka transpersonalna i psychologiczna, terapeutka holistyczna i life-coach doskonale wykształcona w dziedzinie rozwoju osobistego. Od najmłodszych lat szkoliła się w wielu dyscyplinach duchowych, głównie w wyższych praktykach Tao, a także w astrologii orientalnej, feng shui i geobiologii. Jej pasją jest astrologia, której poświęciła wiele lat studiów i badań. Od 2014 roku jest zaangażowana w prace związane z konsultacjami astrologicznymi, a w 2019 roku stworzyła „Astro Realización”, projekt mający na celu upowszechnianie i nauczanie astrologii z perspektywy psychologicznej, ale przede wszystkim głębokiej i transformującej wizji. Celem jej porad jest pomoc kobietom na ich drodze do spełnienia.

[1]     https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2018/K_103_18.PDF

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 5 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook

 

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami?

Zapisz się do naszego newslettera.

Czeka Cię wiele niespodzianek!