fbpx

Skrzypowa płukanka wzmacniająca

Ziołowe płukanki to stosowany od pokoleń sposób pielęgnacji włosów. Posiadają wiele pozytywnych właściwości: wspomagają domykanie łusek włosów, wpływają na ich błyszczenie się i gładkość, intensywnie nawilżają, a przy tym są bogatym źródłem witamin i minerałów, dlatego nic dziwnego, że coraz chętniej i częściej po nie sięgamy. Wykorzystując wielką moc ziół marka Radical® opracowała Skrzypową płukankę wzmacniającą, której w 100% wegańska kompozycja sprawia, że włosy osłabione i wypadające stają się zdrowe, mocne, aksamitnie gładkie, pełne energii, objętości i blasku.

Skrzypowa płukanka wzmacniająca do włosów osłabionych i wypadających

Płukanka bogata w składniki aktywne, zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego, dlatego jest idealnym sposobem na poprawę wyglądu i kondycji włosów w zgodzie z naturą. Wyraźnie zmniejsza ich wypadanie, doskonale je odżywia i wygładza, pozostawiając włosy zdrowe, pełne objętości i blasku. W składzie kosmetyku znajdziemy ceniony od wieków ekstrakt ze skrzypu polnego, zawierający bardzo duże ilości krzemu. Ten pierwiastek urody wykorzystywany szczególnie do pielęgnacji włosów w radykalny sposób poprawia ich nawilżenie, przeciwdziała wysuszeniu, zmniejsza łamliwość i podnosi odporność na czynniki zewnętrzne. Kolejnym składnikiem aktywnym jest ariginina, która zapewnia bardziej intensywny i szybszy wzrost włosów. Prebiotyk przywraca skórze równowagę i ułatwia rozczesywanie. Z kolei prowitamina B5 i wegańska keratyna nawilżają i regenerują wlosy, gwarantując im piękny, zdrowy wygląd.

RADICAL Skrzypowa płukanka wzmacniająca do włosów osłabionych i wypadających: 11,99 zł/ 400 ml

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 11 = 19

Newsletter

Wczytywanie

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook