fbpx

Sposób na idealne rzęsy i brwi

Długie i gęste rzęsy oraz ciemne i zadbane brwi, które zmysłowo podkreślają spojrzenie, to jeden z najgorętszych trendów w makijażu i z biegiem lat wcale nie słabnie. Kiedyś ten widowiskowy efekt wow! zarezerwowany był jedynie na specjalne okazje, natomiast dzisiaj to prawdziwy must have na co dzień. Odpowiednio podkreślone rzęsy i brwi to esencja pięknego wizerunku. Dlatego szybkim i skutecznym sposobem na diametralne poprawienie ich wyglądu jest zagęszczanie i przedłużanie. Przy takich zabiegach niezwykle ważna jest odpowiednia pielęgnacja brwi i rzęs. Jak więc o nie zadbać? Z pomocą przychodzą produkty z linii RADICAL® LASH ARCHITECT. To idealne rozwiązanie nie tylko dla osób posiadających przedłużone rzęsy, czy makijaż permanentny brwi, ale również dla tych, którzy chcą zadbać o ich dogłębną regenerację, odbudowę i odżywienie.

Gęstsze, mocniejsze i bardziej lśniące brwi i rzęsy już po 14 dniach! Innowacyjne produkty marki RADICAL ® LASH ARCHITECT zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo codziennej pielęgnacji. Ich multifunkcyjne formuły umożliwiają regenerację, wzmocnienie i stymulację wzrostu. Wszystko dzięki wysokiej zawartości BIMATOPROSTU oraz wygodnemu aplikatorowi.

Serum wzmacniające, zagęszczające i przyspieszające wzrost rzęs LASH ARCHITECT

Preparat zawiera zaawansowane i najskuteczniejsze składniki aktywne – BIMATOPROST, który jest uważany obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs oraz LASH BOOSTER – kompleks będący połączeniem ekstraktów ze skrzypu polnego, zielonej herbaty i świetlika z kwasem hialuronowym, biotyną, prowitaminą B, które intensywnie pielęgnują i regenerują rzęsy. Bezpieczna formuła nie powoduje podrażnień. Jedno opakowanie o pojemności 4 ml wystarcza na cały okres trwania kuracji – do 5 miesięcy.

Serum regenerujące, zagęszczające i wzmacniające brwi LASH ARCHITECT

Innowacyjne serum do brwi nie tylko je regeneruje, zagęszcza i wzmacnia, ale jednocześnie regularnie stosowane pomaga nadać brwiom odpowiedni kierunek wzrostu, ujarzmiając niesforne włoski. Za stymulację wzrostu brwi odpowiada BIMATOPROST. Jego działanie uzupełnia REPAIR BOOSTER, który intensywnie je pielęgnuje i regeneruje. Do tego specjalny aplikator zapewnia łatwą i precyzyjną aplikację. Jedno opakowanie o pojemności 4 ml wystarcza na cały okres trwania kuracjiczyli do 5 miesięcy.

Serum wzmacniające, zagęszczające i przyspieszające wzrost rzęs: 39,99 zł/ 4 ml

Serum regenerujące, zagęszczające i wzmacniające brwi: 39,99 zł/ 4 ml

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook