fbpx

Supermodelka Joan Smalls w kampanii Victoria’s Secret Bombshell Passion

Przedstawiamy odważny, kwiatowy dodatek do kolekcji perfum Bombshell Fine Fragrance: Bombshell Passion. Nieokiełznany i żywy zapach tworzy elegancki bukiet kwiatowy. Królowa piwonii dominuje w ogrodzie kwiatów. Nasycona róża oraz fuksja dodają odważnego zapachu, tworząc świetlisty i bujny bukiet. Soczysta czarna porzeczka jest dopełnieniem zapachu. Natomiast drewno w połączeniu z lekkim piżmem nadaje nowoczesny, ciepły aromat.

Nuty zapachowe:

MUSUJĄCA CZARNA PORZECZKA: Owocowa czarna porzeczka w połączeniu z iskrzącą miętą i jej dekadenckim, wibrującym akcentem podkreśla słodycz zmysłowego kwiatowego bukietu.

KRÓLOWA PIWONIA: Ta intensywnie bogata nuta kwiatowa kontrastuje z soczystymi słodkimi aromatami owocowymi. Wyjątkowa, wyrafinowana piwonia wyróżnia się swoją nieskazitelną kobiecością.

RÓŻA I FUKSJA: Delikatne róże są zbierane ręcznie od maja do czerwca we wczesnych godzinach porannych, tak aby uzyskać najbardziej esencjonalny zapach. Dzięki zmysłowej kwiatowej nucie tworzy się powstaje zapach serca.

W kampanii BombshellPassion wystąpiła top modelka Joan Smalls, sfotografowana przez Zoey Grossman.

Kolekcja zapachów:

Woda perfumowana 1.7 oz 290 zł, 3.4 oz 360 zł

Roletka zapachowa 0.23 oz 90 zł

Balsam perfumowany 8.4 oz 130 zł

Mgiełka perfumowana 2.5 oz 75 zł, 8.4 oz 130 zł

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 13 = 17

Newsletter

Wczytywanie

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook