fbpx

Twój pierwszy krok w kierunku zadbanych stóp

Wraz z nadejściem jesieni przychodzi czas na zmianę garderoby. Sięgamy nie tylko po cieplejsze ubrania, ale również zakładamy grubsze i cieplejsze obuwie. Sądząc, że w czasie chłodniejszych pór roku, nie eksponujemy naszych stóp tak, jak w okresie letnim – poświęcamy im znacznie mniej uwagi. W wyniku tego stają się suche, szorstkie i zaczynają pękać. Jednak marka Nivelazione® doskonale wie, jak temu zaradzić. Już teraz sięgnij po skuteczne rozwiązanie, jakim jest nowy, zmiękczający płyn do kąpieli stóp z 30% mocznika. Oto Twój pierwszy krok w kierunku zadbanych stóp.

Zmiękczający płyn do kąpieli stóp Nivelazione®

Preparat został opracowany z myślą o bardzo suchej, szorstkiej, zniszczonej oraz skłonnej do rogowacenia i pękania skórze stóp. Jego działanie poczujesz już od pierwszej aplikacji. Aktywny płyn do mycia i kąpieli stóp, dzięki skoncentrowanej formule, zawierającej aż 30% mocznika, doskonale myje i pielęgnuje skórę. Natychmiast odświeża, zmiękcza i nawilża skórę, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu. W wyniku regularnego stosowania preparat przywraca stopom gładkość, chroni przed przesuszeniem i powstawaniem zrogowaceń. Jednocześnie relaksuje i idealnie przygotowuje stopy do dalszej pielęgnacji, w tym do domowego pedicure.

13,99 zł/ 170 ml

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 10 = 16

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook