fbpx

Wkładki higieniczne – czym sugerować się przy wyborze?

Kobiety stosują wkładki higieniczne dla lepszego komfortu i wygody. Zależy nam, by produkty były dla nas odpowiednie i nie wywoływały podrażnień. Co więcej, szukamy produktów, które są dobre dla nas, ale także dla środowiska. Coraz więcej marek stawia ma produkty ekologiczne – i to jest bardzo dobra wiadomość. 😊

Kiedy i po co stosujemy wkładki higieniczne

Kobiety stosują wkładki higieniczne w kilku przypadkach. Po pierwsze podczas okresu, przy stosowaniu tamponów – zabezpieczają wówczas bieliznę przed poplamieniem krwią miesiączkową. Są niezbędne u kobiet, u których wydzielina pojawia się często i ma bardzo wyrazisty zapach. Wiele kobiet stosuje wkładki higieniczne każdego dnia, by czuć się świeżo i komfortowo. Na rynku jest wiele marek, które je produkują, a my stoimy przed trudnym zadaniem, które z nich wybrać. Jest kilka cech produktów, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Po jakie wkładki sięgać najlepiej

Wybierając wkładki, warto postawić na produkt bezzapachowy, który nie powoduje alergii, nie podrażnia skóry, a co najważniejsze – nie zawiera żadnych chemikaliów. Tylko i wyłącznie wkładki higieniczne bezzapachowe stanowią najlepszą formę zabezpieczenia przed nadmiarem wydzieliny. W takiej sytuacji idealnie sprawdza się te z paskiem anionowym. Te innowacyjne produkty pozwolą wyeliminować nieprzyjemne zapachy, a do tego zapobiegają rozmnażaniu się bakterii. Warto również zwrócić uwagę, by wkładki posiadały powierzchnię bawełnianą, dzięki której powietrze jest przepuszczane, skóra oddycha, a my odczuwamy świeżość, suchość oraz komfort każdego dnia.

Gentle Day, by każdego dnia czuć się komfortowo

Szukając dla siebie odpowiednich produktów warto zwrócić uwagę na markę Gentle Day. W swojej ofercie posiada wiele produktów dla kobiet, między innymi – wkładki higieniczne. Przede wszystkim są ekologiczne – posiadają Certyfikat Ekologiczny Oeko-Tex 100 (Nr 2011LK0006), co daje pewność, że spełniają wszelkie wymagania ekologiczne. Posiadają wspomnianą wcześniej bawełnianą warstwę. Są bezzapachowe i ekologiczne – idealne dla każdej kobiety, która ceni sobie komfort i wygodę. Są małe, bardzo cienkie, pasują do każdej bielizny i są idealne do stosowania każdego dnia.

Wkładki Gentle Day dostępne są w dwóch wariantach:

30 sztuk – 15,90

15 sztuk – 8,90

Więcej o produktach na stronie: https://gentleday.pl/

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook