fbpx

Zalety pszczelego wosku

Świeczki są ozdobą wnętrza. Ładnie opakowane stanowią atrakcyjny element aranżacji. Paląc się, wydzielają piękny zapach i tworzą niepowtarzalny nastrój. Coraz większą popularnością cieszą się świeczki z pszczelego wosku. Świeczki wykonane z pszczelego wosku cenimy przede wszystkim za naturalność. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak wiele mają innych zalet.

Dłużej się palą

Czas spalania świecy z pszczelego wosku o wadze 150 gramów trwa około 40 godzin. Jest zatem łaskawa dla naszej kieszeni, gdyż jej blaskiem i zapachem możemy cieszyć się stosunkowo długo.

Nie dymią

Świece z pszczelego wosku spalają się, nie wydzielając dymu. Nie kopcą, więc nie musimy martwić się czarnymi smugami na ścianie czy meblu, które czasem zostawiają złej jakości świece. Brak dymu to także brak szkodliwych substancji we wdychanym powietrzu.

Tworzą przyjazny mikroklimat

Świece te nie tylko nie zanieczyszczają powietrza, ale wręcz poprawiają jego jakość. Ten rodzaj świec polecamy osobom borykającym się z chorobami górnych dróg oddechowych. Działają antybakteryjnie i jonizują powietrze, gdyż ograniczają negatywne oddziaływanie jonów dodatnich wytwarzanych przez urządzenia elektryczne.

Pięknie pachną i poprawiają nastrój

Świece z pszczelego wosku wydzielają słodki, przyjemny i naturalny zapach miodu, który pozytywnie wpływa na nasz nastrój. Uspokaja nas, odpręża i relaksuje. Ułatwia zasypianie, sprzyja nocnej regeneracji, dzięki czemu jesteśmy bardziej wypoczęci i pełni pozytywnej energii.

Miód od Aroma Home

Wszystkie wymienione zalety dotyczą świeczki Aroma Home Miód. Wykonana jest z bawełnianego knotu oraz z wosku pszczelego z dodatkiem wosku sojowego. Jej miodowy zapach przywołuje skojarzenia z pięknymi wakacjami. Oprócz miodu wyczujemy w niej jeszcze nuty kwiatu pomarańczy i wanilii.

Cena 49,99 zł/150 g

Świeczka Aroma Home Miód jest dostępna w internetowym sklepie https://aromame.eu/

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 9 = 10

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook

 

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami?

Zapisz się do naszego newslettera.

Czeka Cię wiele niespodzianek!