fbpx

11 pikantnych miłosnych historii idealnych na wakacje

Niezobowiązujący flirt z atrakcyjnym nieznajomym w barze, namiętny seks w hotelowym pokoju, romantyczne zachody słońca na włoskiej Sycylii albo mocno zakrapiana impreza w domu gwiazdora rocka zakończona zmysłową nocą spędzoną w jego łóżku. „Facet na wakacje” to jedenaście pikantnych miłosnych historii, które zabiorą was w niezapomnianą podróż do krainy rozkoszy. O przyspieszony puls i wypieki na twarzy zadbają mistrzynie gatunku: Paulina Świst, Anna Wolf, Magdalena Winnicka, K.C. Hiddenstorm, Patrycja Strzałkowska, Kinga Litkowiec, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, J.B. Grajda, Agnieszka Siepielska i Charlotte Mils. To będzie erotyczny bestseller tego lata! Premiera książki miała miejsce 30 czerwca.

Lisa wybiera się na zasłużone wakacje u podnóża Etny. Sycylia skusiła ją słońcem, zachwycającymi widokami, pysznym jedzeniem i atrakcyjnymi mężczyznami. W trakcie relaksu przy hotelowym basenie dostrzega szalenie przystojnego Włocha, który nawet nie stara się ukryć, że jest nią zainteresowany. Seksowny nieznajomy przedstawia się jako Luciano Brasi i okazuje się właścicielem hotelu, w którym Lisa się zatrzymała. W towarzystwie Włocha kobieta będzie miała okazję zasmakować Italii w sposób, o jakim nie marzyła nawet w najśmielszych snach. Czy wakacyjna przygoda z włoskim macho ma szansę przerodzić się w coś poważnego?

Małżeństwo Luśki i Bartka przeżywa poważny kryzys. Po dwudziestu latach wspólnego życia po dawnej namiętności nie został nawet ślad, a do sypialni wkradła się nieznośna rutyna. Za radą znajomej decydują się na urlop w luksusowym hotelu, który oferuje gościom mnóstwo atrakcji: basen, SPA, gabinet masażu oraz szeroki asortyment erotycznych zabawek: kajdanki, wibratory, pejcze… Pod okiem wykwalifikowanego personelu Luśka i Bartek wezmą udział w terapii małżeńskiej. Wierzą, że ten wyjazd to ostatnia szansa na ratowanie ich rozpadającego się związku. Czy wakacyjna seksterapia przyniesie efekty i małżonkom uda się ponownie rozpalić ogień pożądania?

Podczas babskiego wieczoru z okazji dwudziestych pierwszych urodzin Maggie wspólnie z przyjaciółkami wpada na szalony pomysł. Postanawia spotkać na żywo Adama Danielsa, seksownego wokalistę popularnej kapeli rockowej Dark Souls, którego plakaty zdobią jej sypialnię. Muzyk właśnie przebywa w mieście i organizuje prywatną imprezę w swojej willi. Dziewczynom podstępem udaje się na nią dostać, a chwilę później Maggie staje twarzą w twarz ze swoim idolem. Przystojny muzyk zamierza podarować zagorzałej fance orgazm, jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyła. Czy związek z uwielbianym przez miliony kobiet rockmanem ma szansę przetrwać?

„Facet na wakacje” to zbiór jedenastu wakacyjnych opowieści pełnych pożądania i namiętności. Najpopularniejsze i najbardziej cenione autorki odważnej literatury kobiecej wspólnie stworzyły książkę, która zabiera czytelniczki do emocjonującego świata erotycznych fantazji. Śmiałe, łamiące tabu i pobudzające wyobraźnię opisy gorących pocałunków, miłosnych pieszczot i sprośnych słówek doprowadzą wasze zmysły do wrzenia. Te historie to jednak coś więcej niż tylko bezwstydny zapis seksualnych doznań towarzyszących bohaterom. To także opowieści o kobietach i mężczyznach szukających ciepła, czułości oraz miłości w ramionach swoich partnerów.

Tagged with:    

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 88 = 93

Newsletter

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook