fbpx

NADZIANA czekolada czy czekoladki? Poznaj nowość od E.Wedel

Aksamitne nadzienie, rozpływająca się w ustach konsystencja i głęboki smak to cechy, które najwięksi miłośnicy czekolady odnajdą w nowej linii produktowej od marki E.Wedel. Nadziana gwarantuje pełnię przyjemności zamkniętą w dwóch rodzajach tabliczek i wyjątkowych pralinach, które skradną serca koneserów czekolady.

Dwa oblicza przyjemności

Nowa linia produktowa od E.Wedel czerpie to, co najlepsze z dwóch światów czekolady: mlecznej i gorzkiej. Za sprawą takiego zestawienia, nowości łączą w sobie rozpływającą się w ustach konsystencję oraz intensywny i głęboki smak, który dodatkowo podkreśla aksamitne i niezwykle czekoladowe nadzienie.

Czekolada Nadziana została zamknięta w skorupkach deserowych oraz mlecznych. Dostępna w dwóch formatach – małym (100 g) oraz dużym (287 g), przygotowanym z myślą o jeszcze większej przyjemności, którą można się podzielić z innymi. Miłośnicy pojedynczych czekoladek docenią natomiast praliny (114 g), które ze względu na zupełnie inne niż w tabliczkach proporcje nadzienia do czekolady, gwarantują odmienne wrażenia sensoryczne.

Marka E.Wedel od lat dostarcza konsumentom przyjemności wynikającej z intensywnego i wyjątkowego smaku czekolady, a nowa linia produktowa – Nadziana – jest doskonałym potwierdzeniem tych słów. I chociaż mogłoby się wydawać, że w tym czekoladowym świecie wszystko zostało już powiedziane, udowadniamy, że mamy jeszcze wiele do zaoferowania. Nadziana odpowiada na potrzeby koneserów głębokiego smaku czekolady gorzkiej i miłośników rozpływającej się w ustach konsystencji znanej z wariantu mlecznego. To idealne zestawienie dostarczy satysfakcji i gwarantuje pełnię przyjemności smaku – Malwina Kupska, Specjalista Marki w LOTTE Wedel

Elegancki design

Nadziana zaskakuje nie tylko smakiem, ale także opakowaniem. Przez unikalny design, prostotę i elegancję obok nowości marki E.Wedel nie sposób przejść obojętnie. Dzięki niezwykle gustownemu zestawieniu kolorów: złotego i granatowego, niezaprzeczalnie przyciąga uwagę konsumentów. Apetyczne wizualizacje kostek podkreślają natomiast aksamitność nadzienia, pogłębiając ochotę na spróbowanie nowości.

Nowa linia produktowa Nadziana od E.Wedel dostępna jest w sprzedaży od stycznia bieżącego roku.

Tagged with:    

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook

 

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami?

Zapisz się do naszego newslettera.

Czeka Cię wiele niespodzianek!