fbpx

Pomysłowy manicure na święta Bożego Narodzenia

manicure na święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Choć w tym roku będą wyglądać inaczej niż zwykle i wiele z nas spędzi je tylko w gronie najbliższych, to wcale nie oznacza, że będą nieudane! Podobnie jak w poprzednich latach warto zadbać o wyjątkową atmosferę, pyszne dania i świetny humor. W dobry nastrój każdą kobietę wprowadzają pięknie wyglądające paznokcie, dlatego wraz z FollyNail przygotowaliśmy dla Was cztery nietuzinkowe pomysły na manicure na święta Bożego Narodzenia. Który z nich najbardziej Wam się podoba?

Butelkowa zieleń i złoto

Idealne świąteczne połączenie kolorystyczne? Z pewnością jest nim butelkowa zieleń przypominająca barwę drzewek choinkowych oraz złoto nawiązujące do połyskujących ozdób bożonarodzeniowych. Jeśli chcesz urozmaicić swój manicure, dodaj tematyczne zdobienia: gwiazdki, śnieżynki, prezenty czy pierniczki. Obok takiego manicure na święta Bożego Narodzenia nikt nie przejdzie obojętnie!

manicure na święta Bożego Narodzenia

Lakiery wykorzystane w stylizacji to Deep Teal oraz Glamour Gold.

 

Klasyczna czerwień

Czerwień to bez wątpienia kolor najbardziej kojarzący się ze grudniem. Barwę związaną ze świętym Mikołajem można wykorzystać przy wielu pomysłach na manicure na święta Bożego Narodzenia, szczególnie w przypadku zdobień. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

manicure na święta Bożego Narodzenia

Lakiery wykorzystane w stylizacji to High Risk Red, Oro Rame, Tango Red.

Granat i biel

Jeśli lubisz kontrastowe barwy na swoich paznokciach, postaw na biel i granat. Śnieżynki wyróżniające się na tle grudniowego nieba będą wyglądać zjawiskowo zarówno na długich, jak i na krótkich paznokciach. Dla odważnych polecamy dodanie do tego manicure na święta Bożego Narodzenia zabawych zdobień: misia polarnego i butelki coca-coli, której świąteczną reklamę zna chyba każdy!

manicure na święta Bożego Narodzenia

Lakiery wykorzystane w stylizacji to Tanzanite oraz Crystal Princess.

Mocny fiolet i zdobienia

Fankom wyrazistego i charakternego manicure polecamy mocny fiolet z białymi akcentami, np. w postaci śnieżynek. Tego rodzaju manicure z pewnością doda Ci kobiecości i nie będzie przesadzony. Jeśli jednak chciałabyś dodać mu “tego czegoś”, postaw na urocze zdobienie w postaci pingwinka.

manicure na święta Bożego Narodzenia

Lakier wykorzystany w stylizacji to Ruby.

Lakiery wykorzystane w powyższych świątecznych stylizacjach znajdziesz na: www.follynail.com

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook