fbpx

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli wakacje last minute… codziennie!

Szybki skok w tropiki kiedy tylko najdzie nas na to ochota – to propozycja Tutti Frutti na jesienną słotę i zimowy chłód. Słodycz argentyńskiej papai zmiksowana z orzeźwiającą kwaskowatością meksykańskiego tamarillo przeniesie nasze zmyły wprost do Ameryki Południowej. Zimowe kąpiele w gorącym wydaniu gwarantowane!

Egzotyczne wakacje Tutti Frutti w wersji instant przybrały formę linii Papaja & Tamarillo. Z tą linią można napapajać się kąpielą i z każdą chwilą czuć pachnącą tamarillą gdy tylko przekroczymy próg naszej łazienki. Cukrowy peeling w połączeniu z olejkiem do kąpieli i pod prysznic dostarczy naszemu ciału bogactwa naturalnych olejków owocowych i zawarty w nich składników odżywczych oraz witamin A, E i F.  Olejek okaże się także naszym sprzymierzeńcem podczas zwalczania cellulitu, który jest do kitu. Wystarczy że wymasujemy skórę olejkową mieszanką by ją ujędrnić, a cukrowy peeling tylko pomoże zintensyfikować ten efekt pozostawiając naszą skórę gładką niczym u brazylijskiej piękności.

Sugerowana cena olejku do kąpieli i pod prysznic: 14,40 pln

Sugerowana cena rewitalizującego peelingu cukrowego: 17,00 pln

Tagged with:     , , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 2 = 12

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook