fbpx

Konkurs Delecta – wypieki przyprawione miłością WYNIKI

Najważniejszym składnikiem domowego ciasta jest… serce, wkładane w każdą czynność podczas przygotowań przez kochaną osobę. Święta to szczególny czas, kiedy bez słów można powiedzieć bliskim tak wiele. Wypieki doprawione miłością, ozdobione uśmiechem i podane z radością, potrafią wyczarować najpiękniejszą atmosferę Bożego Narodzenia.

A Ty jaki masz sposób na to, by w Święta powiedzieć bliskim jak ważni są dla Ciebie? Podziel się z nami kreatywną odpowiedzią i wygraj zestaw słodkich niespodzianek od marki Delecta.

Aby wygrać jeden z zestawów marki Delecta:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ;
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku, odpowiadając na pytanie konkursowe: A Ty jaki masz sposób na to, by w Święta powiedzieć bliskim jak ważni są dla Ciebie?;
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku lub na portalu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy kilka osób, do których powędrują smakowite zestawy. Konkurs trwa od 5.12.2017 do 19.12.2017 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 20.12.2017 roku.

WYNIKI:

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie! Po długich naradach, laureatami zostają:

GRAŻYNA:

Ja osobiście staram się jak najczęściej mówić moim bliskim, że są dla mnie ważni. Ale w Święta mam idealną okazję, by poświęcić na to więcej czasu. Zaczynam od prezentów – bardzo dobrze znam mojego męża, rodziców i przyjaciół – znam ich pasje, zainteresowania, także z wybraniem prezentu, który sprawi im radość nie mam problemu. Z miłością pakuję prezenty, obmyślając menu na Wigilię, by każdemu wszystko smakowało. Punktem kulminacyjnym jest moja co świąteczna tradycja. Pod talerz każdego gościa, wkładam krótki liścik, w którym każdemu z osobna piszę, jak wiele dla mnie znaczy i za co chcę mu podziękować. Reakcje na ich twarzach, po przeczytaniu listów – bezcenne uczucie, spływające jak miód na me serce 🙂

TOMEK:

Po Wigilii każdemu domownikowi, chowam pod poduszkę mały woreczek lniany, w którym znajdują: cukierek – na osłodę ponurych dni, chusteczkę – bo zawsze ich nie mają kiedy są potrzebne, gorsika – bo zawsze każdemu brakuje grosika, liścik ze zdaniem, w którym mówię im jak bardzo ich kocham. Co roku znajdują taki prezencik pod poduszką i bardzo się z niego cieszą.

Anna Grabowska W święta oczywiście mówię mojemu chłopakowi jak bardzo jest dla mnie ważny, jednak nie stało by się nic wielkiego, gdybym o tym zapomniała. Oboje doskonale wiemy, jak bardzo ważnie jesteśmy dla siebie, a kluczem do tej świadomości jest moim zdaniem niecodzienne i przede wszystkim wesołe podejście do życia. Bez zbędnych kłótni i sprzeczek, z uśmiechem i żartem. Dlatego z całego serca życzę wszystkim, by atmosfera świąt minęła im pod znakiem właśnie radości i uśmiechu 

Laureatkom serdecznie gratulujemy i prosimy na wysłane na adres mailowy malwina@jestemkobieta.com wiadomości z danymi, na które wyślemy nagrodę.

Tagged with:     , , ,

About the author /


MALWINA: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Related Articles

2 komentarze

  1. Grażyna

    Ja osobiście staram się jak najczęściej mówić moim bliskim, że są dla mnie ważni. Ale w Święta mam idealną okazję, by poświęcić na to więcej czasu. Zaczynam od prezentów – bardzo dobrze znam mojego męża, rodziców i przyjaciół – znam ich pasje, zainteresowania, także z wybraniem prezentu, który sprawi im radość nie mam problemu. Z miłością pakuję prezenty, obmyślając menu na Wigilię, by każdemu wszystko smakowało. Punktem kulminacyjnym jest moja co świąteczna tradycja. Pod talerz każdego gościa, wkładam krótki liścik, w którym każdemu z osobna piszę, jak wiele dla mnie znaczy i za co chcę mu podziękować. Reakcje na ich twarzach, po przeczytaniu listów – bezcenne uczucie, spływające jak miód na me serce 🙂

  2. Tomek

    Po Wigilii każdemu domownikowi, chowam pod poduszkę mały woreczek lniany, w którym znajdują: cukierek – na osłodę ponurych dni, chusteczkę – bo zawsze ich nie mają kiedy są potrzebne, gorsika – bo zawsze każdemu brakuje grosika, liścik ze zdaniem, w którym mówię im jak bardzo ich kocham. Co roku znajdują taki prezencik pod poduszką i bardzo się z niego cieszą.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 6

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook