fbpx

Konkurs na Dzień Matki! Wygraj zestaw kosmetyków Floslek ROSE for skin

Dzień Mamy to jeden z najpiękniejszych dni w roku! Z tej okazji  wraz z marką Floslek przygotowałyśmy dla Was niezwykłą niespodziankę. W fantastycznym konkursie możecie wygrać trzy zestawy kosmetyków z serii ROSE for skin! 

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK sięga po dobroczynne właściwości oleju z dzikiej róży chilijskiej oraz ekstraktu z piwonii o działaniu przeciwzmarszczkowym i kondycjonującym. Specjalnie dla kobiet o dojrzałej cerze, producent przygotował nową linię kosmetyków ROSE for skin różane ogrody. Najlepsze z natury! Preparaty zawierają cudownie odżywcze kompozycje o upojnym zapachu świeżych płatków róż. Idealne dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Są to kosmetyki wegańskie. Ukryte są w wymiennych wkładach refill – zewnętrzny słoiczek może być stosowany wielokrotnie, również do kremów z innych linii kosmetycznych FLOSLEK.

Zasady konkursu są proste:

 • w komentarzu poniżej odpowiedz na pytanie konkursowe: Co najbardziej cenisz w swojej mamie i dlaczego?
 • będzie nam bardzo miło, jeśli polubisz nasz fanpage na Facebooku i/lub zaobserwujesz nas na Instagramie;
 • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego na stronie portalu.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach* pod postem konkursowym na portalu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, do których powędrują zestawy kosmetyków Floslek. Konkurs trwa od 26.05.2022 do 31.05.2022 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 14.06.2022 roku. Sponsorem nagrody jest marka Floslek.

JAK KOMENTOWAĆ POSTY NA PORTALU? KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO INSTRUKCJI

*Każdy komentarz przed publikacją jest zatwierdzany przez administratora portalu, więc nie pojawia się od razu na stronie (sprawdzanie zgodności z regulaminem i ochrona przed spamem). Dopiero po zatwierdzeniu będzie on widoczny. Czas zatwierdzania komentarzy to max. jeden dzień roboczy. W razie niezgodności komentarza z regulaminem zostaniesz o tym poinformowana/poinformowany mailowo.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

5 komentarzy

 1. Ciastko

  Najbardziej cenię moją Mamę za jej spokojny upór i niezłomność. Różnie bywało przez lata z pracą, pieniędzmi, zdrowiem, jak to w rodzinie, a Ona nigdy się nie załamywała, tylko zaraz myślała jak rozwiązać problem i bez zwłoki powoli powoli go rozwiązywała. Praktycznie z dnia na dzień straciła pracę? Ok, lepiła częściej pierogi z czym popadło, żeby nas wykarmić i dorabiała, gdzie się dało. Brat miał problemy w szkole – trudno, zaczęło się codzienne wspólne odrabianie lekcji. Sama zachorowała – przeszła maraton po lekarzach, no ale przecież trzeba w końcu o siebie zadbać! I tak dalej i tak dalej, zawsze optymistycznie nastawiona do świata, zawsze szukająca pozytywów, biorąca życie na klatę z całym jego dobrodziejstwem i smuteczkami 🙂

 2. Wera2897

  Cenię moją mamę za to, że przez pierwsze lata towarzyszyła mi 24/7, bo to dzięki niej nabyłam wartości jakimi się kieruje w życiu, dzięki niej umiem to co umiem, to ona uczyła mnie jeździć na rowerze, szyć, to ona zaszczepiła we mnie pasję, które towarzyszą mi do teraz. Tak naprawdę cale moje życie jej zawdzięczam, bo towarzyszy mi w wyborach, w moich zawahaniach zawsze jest obok i doradza, jest takim Aniołem Stróżem, który bacznie się obserwuje z boku, ale jak tylko coś się dzieje to od razu staje na baczność i mnie łapie. Kocham ją za wszystko.

 3. Erna

  W mojej mamie cenię jej szczerość,
  którą potrafi zranić ale też obronić.
  Wiele razy mnie swoje szczere zdanie przekazała,
  z którym się ja nie zgadzałam
  ale póżniej jak się okazało rację mama miała.
  Dlatego mamy zdanie dla mnie ważne było i jest
  ponieważ zawsze mama prawdę w oczy powie
  nawet gdy nie wygodna ta prawda jest.

 4. Iwona Szafrańska

  Swoją Mamę💓 cenię za wszystko co dla mnie zrobiła. Za każdą dobrą radę, słowo, za wsparcie, czasem za krzyk, który stawiał mnie do pionu gdy zrobiłam co źle. Za każde poświęcenie. Zawsze, w każdym momencie mogę liczyć na pomoc mamy.
  Cenię Mamę💓 za to że zawsze jest przy mnie, za to że nawet w środku nocy mogę do niej zadzwonić, przyjechać, napisać i na pewno mi pomoże!
  Jest dla mnie wzorem do naśladowania i najlepszym nauczycielem. To ona uczyła mnie chodzić, mówić, pokazała co dobre a co złe. To dzięki niej potrafię gotować, malować. To ona nauczyła mnie kochać!
  Moja mama jest najwspanialsza na świecie sprawia, że problemy znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a jej uśmiech rozjaśnia mrok.
  Kocham ją najbardziej na świecie💓🌺💓

 5. Malwina

  Gdy byłam mała, cudowne książki czytała mi mama. To był taki czas tylko nasz, ja+mama+książka, wtedy nikt i nic innego się nie liczyło. Pamiętam ton jej głosu, jak zmieniał się w zależności od czytanego tekstu, szelest kartek, zapach. Moja wyobraźnia szalała, przenosiłam się w inne światy, wyobrażałam sobie stroje głównych bohaterów, ich mimikę, myślałam co jeszcze lubią robić, a czego autor nam nie zdradza. Gdy umiałam już samodzielnie czytać nigdy,.ale to nigdy nie usłyszałam od mojej mamy słowa „nie”, gdy prosiłam o kupno nowej książki ( a początek lat 90 był czasem gdy książki kosztowały ogromne pieniądze,.a pensje ledwie starczały na dotrwanie do końca miesiąca). Moja mama zawsze powtarzała, że na książki zawsze znajdą się pieniądze. I robiła wszystko, żeby zapewnić mi jak najlepsze wykształcenie i nie czuć się nigdy gorszą od innych. I gdy dziś sama jestem mamą, moje serce pęka z dumy, gdy mój 5.latek w prezencie urodzinowym prosi o… książkę! A gdy zostałam mamą, dostałam w prezencie od mojej mamy moje ukochane książki z dzieciństwa, które skrzętnie przez te wszystkie lata dla mnie przechowywała ❤️nie ma większego,. cenniejszego skarbu dla mnie. I raduje mnie fakt, że mój syn również je sobie ulubil i często czytamy je razem, mimo że mają już ponad 35 lat!!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 + = 83

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook