fbpx

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL – recenzja

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a nasz zespół nie ociąga się z planowaniem swoich celów na kolejny rok. Jak ułatwić sobie życie i mieć wszystko pod kontrolą? Prowadzenie planera to świetne rozwiązanie! Nasz zespół miał  przyjemność zapoznać się Plannerem 2021 od FollyNail. Czy nam się spodobał i co o nim myślimy? Dowiecie się tego z poniższej recenzji.

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

Co o Plannerze 2021 mówią twórcy?

More Than Planner to coś więcej, niż zwykły kalendarz. To niezbędny atrybut każdej mniej lub bardziej zorganizowanej kobiety, stworzony z myślą po to, by Twój dzień zapisany na jednej ze stronic More Than Planner zyskał na jakości Twoich codziennych zadań! Każdy dzień niesie ze sobą mnóstwo pomysłów i planów. Każdego dnia stają przed Tobą nowe wyzwania, a Ty, pełna pasji i zaangażowania, chcesz realizować je jak najlepiej. Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji swojego życia, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy Planner na cały przyszły rok. Wszystko co ważne, zaczyna się w głowie, a zatem weź w rękę nasz More Than Planner i rozpisz swój plan na sukces! Nasz kalendarz sprawi, że wszystkie Twoje cele i marzenia staną się namacalną realnością. Dzięki jego zawartości poznasz i zrozumiesz siebie, a to pierwszy krok ku temu, by wkraczając w nowy rok 2021 z More Than Planner wcielić w życie zmiany, o których myślisz już od tak dawna!  Wyznaczaj cele i krocz dzielnie ku ich realizacji!

Nasza opinia

Planner 2021 to kalendarz, który z pewnością zachwyci każdą kobietę. Dlaczego? Z kilku powodów. Przede wszystkim wygląda zjawiskowo i jest bardzo praktyczny! Struktura planera jest przejrzysta, dzięki czemu codzienne planowanie jest proste i przyjemne.

Planer zaczyna się stronicą, na której możemy zamieścić informacje dotyczące tego, do kogo należy. Następnie przechodzimy do podsumowania 2020 roku. Spisujemy, czego się nauczyłyśmy, za co jesteśmy wdzięczne czy co napawa nas dumą. Kolejnych kilka stron zawiera ćwiczenia, miejsce na notatki oraz analizę swoich myśli, charakteru oraz oczywiście planów. Jest to część niezwykle motywująca i zachęcająca do pozytywnego spojrzenia na nadchodzący 2021 rok oraz związane z nim cele.

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

Dalszą część Plannera 2021 od FollyNail stanowią stronice do wypełniania, notowania i planowania każdego dnia w roku. Każda miesięczna sekcja rozpoczyna się spisaniem celów na najbliższy miesiąc, zaplanowaniem budżetu, miejscem na miesięczny harmonogram stały oraz stroną związaną z cyklem menstruacyjnym. Sekcje miesięczne kończą się finansowym podsumowaniem, co pomaga zapanować nad domowym budżetem i skonfrontować realne wydatki z wcześniejszymi założeniami.

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

Strony odpowiadające dniom są przejrzyste i funkcjonalne. Znajdziemy na nich ciekawy podział na godzinowe planowanie spraw zawodowych oraz prywatnych. Nie brakuje też miejsca na notatki. Czytelne i proste linie ułatwiają notowanie. Dzięki brakowi zbędnych zdobień planer jest niezwykle praktyczny i wspaniale spełnia swoją funkcję.

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

Poza standardowymi stronami na notowanie planów i zadań na każdy dzień roku Planner 2021 od FollyNail zawiera wiele przydatnych porad, wskazówek odnoszących się do codziennego życia. Twórcy kalendarza wielokrotnie motywują do działania, przypominają o badaniach profilaktycznych, dają przepis na małe domowe spa, pomagają zaplanować podróż, urlop w pracy czy budżet oraz prezenty na święta.

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

Planner 2021 od FollyNail podbił nasze serca! Przejrzysta forma, bardzo dobra jakość wydania, dużo miejsca na notatki – widać, że kalendarz został stworzony dla kobiet, które cenią sobie dobrą organizację i planowanie. Jedyny minus, jaki dostrzegamy w kalendarzu, to brak wstążeczki, która pomagałaby zaznaczyć sobie miejsce w planerze, oraz brak zaznaczenia imienin. Są to jednak niewielkie mankmamenty, które nie utrudniają codziennego użytkowania planera.

Mnóstwo miejsca na notatki, analizę swoich planów, finansów czy przypominanie o badaniach profilaktycznych to największe atuty planera. Jeśli szukasz kalendarza, który pozwoli Ci dobrze zaplanować rok i cieszyć się każdym dniem, postaw na Planner 2021 od FollyNail. Gwarantujemy, że będziesz zadowolona a 2021 rok nie wymknie Ci się spod kontroli!

Planner 2021 od FollyNail można kupić TUTAJ.

Zobacz również:

Wygraj PLANNER 2021 od FOLLYNAIL

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 62 = 67

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook

 

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami?

Zapisz się do naszego newslettera.

Czeka Cię wiele niespodzianek!