fbpx

Porządek w mgnieniu oka! Mop 1-2 Spray MAX ze spryskiwaczem – opinia

Nie znamy takiej gospodyni domowej, która nie lubi czystości. Każda z nas z pewnością ceni sobie porządek i czas, dlatego szukamy rozwiązań, które ułatwiają nam codzienne obowiązki. Nasz zespół miał możliwość sprawdzić, jak z powszednimi zabrudzeniami radzi sobie mop 1-2 Spray MAX marki Vileda. Czy spryskiwacz to dobre rozwiązanie? Jak sprawdza się nakładka? Czy warto zdecydować się na zakup? W naszej recenzji postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te pytania i rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości.

Działanie i funkcjonalności

Mop 1-2 Spray MAX marki Vileda świetnie sprawdza się przy sprzątaniu każdego rodzaju podłóg. Składa się na niego drążek, pojemnik na wodę i płyn do podłóg oraz nakładka czyszcząca. Całość jest niezwykle lekka i poręczna. Dzięki wygodnemu uchwytowi mop z łatwością sunie po sprzątanej powierzchni, a prowadzenie go jest całkowicie bezproblemowe.

1-2 Spray MAX

Najbardziej wyróżniającym elementem mopa jest spryskiwacz. Umieszczono go na samym dole drążka, tuż nad nakładką czyszczącą. By rozpocząć sprzątanie, do pojemnika o pojemności 750 ml należy wlać dwie łyżki płynu (10 ml) oraz wodę. Pojemnik z łatwością wyjmuje się z uchwytu poprzez naciśnięcie guzika nad spryskiwaczem. Jego ponowne i poprawne zamontowanie sygnalizuje charakterystyczny klik.

1-2 Spray MAX

By woda popłynęła ze spryskiwacza, wystarczy nacisnąć rączkę umieszczoną przy uchwycie mopa. Mechanizm spryskiwacza równomiernie rozprowadza płyn na powierzchni, przez co mamy pełną kontrolę nad zużyciem wody.

Kolejną funkcjonalnością mopa 1-2 Spray Max jest specjalna obrotowa głowica, która umożliwia szybkie odwrócenie nakładki czyszczącej. Dzięki temu w trakcie sprzątania nie musimy wymieniać nakładki na nową lub jej czyścić. Sama nakładka wykonana jest z mikrofibry, przez co czyszczenie nie niszczy podłogi. Nakładkę z mikrofibry można wielokrotnie prać w pralce.

Nasza opinia

Mop 1-2 Spray MAX marki Vileda od samego początku testowania bardzo przypadł nam do gustu. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim jego lekkość i komfort użytkowania – wszystko dzięki wygodnemu i solidnemu drążkowi, uchwytowi oraz rączce uwalniającej mechanizm spryskiwania. Choć mop nie ma regulacji długości, jego wymiary są dość uniwersalne i przypadną do gustu osobom o różnym wzroście. Na środku drążka znajduje się specjalny gumowy fragment, który zapobiega ślizganiu się dłoni na mopie w trakcie mycia podłogi.

Największą zaletą mopa jest zdecydowanie mechanizm spryskiwania. Przy jednokrotnym naciśnięciu specjalnego uchwytu uwolniona zostaje spora ilość wody, która pozwala przemyć znaczny fragment powierzchni. Zasięg spryskiwacza jest dość szeroki – woda pryska nie tylko na wprost, ale też i na boki. Dzięki mechanizmowi spryskiwania możemy stale kontrolować ilość zużywanej wody, przez co jej nie marnujemy. W czasach kryzysu klimatycznego jest to niezwykle cenne. Dzięki mopowi 1-2 Spray MAX marki Vileda dbamy o środowisko!

1-2 Spray MAX

Funkcjonalnością, która bardzo nas zaskoczyła, jest obrotowa głowica. W razie potrzeby możemy wykorzystać obie strony nakładki czyszczącej konieczności jej wymiany. Sama nakładka jest przyjemna w dotyku, nie niszczy powierzchni i ma spore rozmiary, co przekłada się na dużą powierzchnię czyszczenia. Dzięki temu możemy umyć pokaźny fragment podłogi przy użyciu niewielkiej ilości wody. Tym sposobem znowu działamy na rzecz środowiska! Co więcej, nakładka jest wielokrotnego użytku – z łatwością możemy ją zdjąć z mopa i wyprać.

1-2 Spray MAX

Mop 1-2 Spray MAX marki Vileda oceniamy bardzo pozytywnie. Jest to zestaw stworzony do mycia każdej powierzchni (u nas świetnie sprawdził się na panelach oraz kafelkach), bardzo dobrze radzi sobie z codziennymi zabrudzeniami. Już przy pierwszym sprzątaniu można odczuć, że mop został zaprojektowany tak, by jego użycie było komfortowe, praktyczne i efektywne. Duża nakładka pozwala czyścić spory fragment powierzchni, a spryskiwacz daje możliwość dozowania ilości wody. Dzięki obrotowej głowicy nakładkę wykorzystujemy w 100%, a dodatkowo możemy złożyć mopa, który w tej pozycji zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Wszystko to sprawia, że sprzątanie podłogi jest szybkie i naprawdę przyjemne. Według nas mop 1-2 Spray MAX przyda się w każdym gospodarstwie domowym, dlatego polecamy Wam go bez wahania. Czas zaoszczędzony na myciu podłogi możemy wykorzystać na drobne kobiece przyjemności. A to każda z nas uwielbia, prawda? 🙂

Mop 1-2 Spray MAX marki Vileda możecie kupić TUTAJ.

1-2 Spray MAX

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Magia sprzątania! Mop obrotowy Vileda TURBO – opinia

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 20 = 21

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook