fbpx

Sante Organic – naturalnie pyszne! Napoje roślinne BIO z krótkim składem

Napoje roślinne Sante Organic wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale też krótka lista składników i certyfikat BIO, który daje gwarancję, iż napoje powstały zgodnie z europejskimi regułami rolnictwa ekologicznego. Napoje Sante Organic to produkty w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych dodatków. Asortyment Sante Organic tworzy sześć rodzajów napojów: Owsiano-Migdałowy, Owsiany, Ryżowy z Quinoa, Sojowy z Wapniem, Ryżowy, Migdałowy. Są znakomite do spożycia „solo”, jako dodatek do kawy, płatków, musli i granoli, ale stwarzają też wiele różnorodnych możliwości kulinarnego wykorzystania.

Dbałość o właściwe żywienie to nie tylko unikanie wysoko przetworzonej żywności czy staranie o odpowiednie zróżnicowanie codziennego jadłospisu. Dla świadomych konsumentów istotna jest jakość produktu, krótka lista składników, a także ich ekologiczne pochodzenie. Do najprężniej rozwijających się trendów żywieniowych należy też bez wątpienia fleksitarianizm, którego istotą jest ograniczanie mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego oraz wzbogacanie codziennego jadłospisu o warzywa, owoce i inne produkty roślinne.

Napoje roślinne Sante Organic to idealna propozycja dla wegan, wegetarian, fleksitarian i wszystkich, którym zależy na zbilansowanej, urozmaiconej i pełnowartościowej codziennej diecie. Napoje z tej linii to produkty BIO, z europejskim logo produkcji ekologicznej – czyli tzw. „Euro-liściem”. Ten znak jest potwierdzeniem, że produkty spełniają restrykcyjne normy i powstają zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Napoje Sante Organic wyróżnia tzw. „czysta etykieta” – bez substancji dodatkowych, konserwantów, barwników. Powstają bez dodatku cukrów (zawierają tylko naturalnie występujące cukry). Naturalnie nie zawierają laktozy, będą więc doskonałym wyborem dla osób z nietolerancją laktozy. Wyróżnia je niska zawartość tłuszczów nasyconych i niska zawartość soli.

 

 

Linia Sante Organic to sześć rodzajów napojów:

  • Napój Owsiano-Migdałowy – z ekologicznego owsa i ekologicznych migdałów
  • Napój Owsiany – z ekologicznego owsa
  • Napój Ryżowy z Quinoa – z ekologicznego ryżu brązowego i ekologicznej komosy ryżowej
  • Napój Sojowy z Wapniem – z ekologicznej soi i wzbogacony w wapń. Jest naturalnym źródłem wysokiej jakości białka.
  • Napój Ryżowy – z ekologicznego ryżu
  • Napój Migdałowy – z ekologicznych migdałów

Napoje roślinne Sante Organic to doskonały pomysł na urozmaicenie codziennej diety dla całej rodziny. Można je pić bez dodatków, przygotowywać na ich bazie koktajle, jeść je z płatkami, granolą czy musli. Doskonale sprawdzą się jako składnik wielu dań, tradycyjnie przygotowanych z dodatkiem mleka. Można ich używać do przyrządzenia naleśników, zup, gofrów, ciast, potraw typu curry. Będą też idealnym dodatkiem do ulubionej kawy.

Ceny:

Sante Organic Napój Owsiano-Migdałowy – ok. 9,8 zł/poj. 1 l

Sante Organic Napój Owsiany – ok. 8,6 zł/poj. 1 l

Sante Organic Napój Ryżowy z Quinoa – ok. 9,8 zł/poj. 1 l

Sante Organic Napój Sojowy z Wapniem – ok. 7,6 zł/poj. 1 l

Sante Organic Napój Ryżowy – ok. 9,5 zł/poj. 1 l

Sante Organic Napój Migdałowy – ok. 10,5 zł/poj. 1 l

 

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku. Od początku wyznaczała trendy na rynku zdrowej żywności. Misją firmy jest dostarczanie żywności najwyższej jakości, mającej korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu oraz zdrowym stylu życia. Wizytówką Sante są produkty stworzone w 100% ze składników pochodzenia naturalnego, bez dodatku substancji konserwujących, wzmacniaczy smaku (w tym glutaminianów), sztucznych aromatów, barwników oraz emulgatorów i substancji spulchniających.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 37 = 38

Newsletter

Wczytywanie

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook