fbpx

Świętuj z nami Dzień Matki i wygraj książkę A. Marra “Prawdziwa Królowa” – wyniki

To już dziś – Dzień Matki! W to piękne, pełne miłości i uroku święto witamy wszystkich czytelników konkursem z księgarnią internetową Platon24.pl. Tym razem przygotowaliśmy dla Was nie lada gratkę! Na zwycięzców naszego konkursu czekają aż trzy egzemplarze książki Andrew Marra “Prawdziwa Królowa. Elżbieta II, jakiej nie znamy”. Jeśli macie ochotę na fascynującą lekturę, która z pewnością zachwyci także Wasze mamy, zachęcamy do udziału w zabawie. Co należy zrobić, aby wygrać?

58AB7A96-52F2-434C-BD12-0F5FCF170432Symbol Wielkiej Brytanii – tytan pracy, człowiek-instytucja i eksportowa maskotka Wielkiej Brytanii. Ma dom z 775 pokojami, a w nim zwykłe problemy z czwórką dzieci, o których bezustannie trąbią bulwarówki.

Akuratna, stateczna i dystyngowana – ukochana wnuczka króla Jerzego V i córka króla Jerzego VI – wyszła za biednego, ale przystojnego kuzyna, księcia Edynburga Filipa. Od 1953 roku jest „z Bożej łaski Królową Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej” oraz kilku innych państw. Choć nie ma realnego wpływu na rządy, pełni nieocenioną rolę w polityce. Jest uważnie słuchanym doradcą już dwunastego brytyjskiego premiera, symbolem ciągłości i jedności Wspólnoty Brytyjskiej. Mimo że utrzymanie tronu kosztuje poddanych 40 mln funtów rocznie, cieszy się ich szacunkiem i sympatią. Ogromna większość Brytyjczyków z przekonaniem śpiewa hymn: „Boże chroń królową”.

Będąc obecnie najstarszym w historii brytyjskim monarchą, nie zamierza abdykować, kocha swoje obowiązki i bycie królową. Elżbieta II stroni od wywiadów, pilnie strzeże swojej prywatności. Tylko tak rzetelny dziennikarz i wytrawny komentator polityczny jak Andrew Marr mógł napisać równie precyzyjną faktograficznie, analityczną politycznie i wyjątkowo ciekawą opowieść o swojej prawdziwej królowej.

Wartość nagrody to ok. 40 zł. Książkę można kupić TUTAJ.

Aby wygrać jedną z trzech książek “Prawdziwa Królowa. Elżbieta II, jakiej nie znamy”:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ oraz księgarnię internetową Platon24.pl TUTAJ;
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku: w jednym zdaniu napisz za co najbardziej cenisz swoją mamę 🙂
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku TUTAJ. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, do których powędrują egzemplarze książki Andrew Marra. Konkurs trwa od 26.05.2017 do 06.06.2017 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 08.06.2017 roku.

WYNIKI

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinformować, że laureatkami zostają:

  • Ewa Grabiec-Stasiewicz,
  • Karolina Nowak,
  • Anula Wawrzyniak

Gratulujemy! Prosimy o podesłanie adresu do wysyłki nagrody na karolina@jestemkobieta.com maksymalnie do 19.06.2017 roku, w tytule wiadomości wpisując „Prawdziwa królowa”.

Sponsorem nagrody jest:

www.Platon24.pl

logoplaton24

Andrew William Stevenson Marr (1959) – brytyjski dziennikarz, prezenter telewizyjny, pisarz i autor filmów dokumentalnych – w latach 1996–1998 był redaktorem naczelnym dziennika  „The Independent”, a od 2000 roku związany szefem działu politycznego BBC; od 2005 roku prowadzi flagowy niedzielny magazyn polityczny zatytułowany The Andrew Marr Show emitowany na antenie BBC One.

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 9 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook