fbpx

Tapeta w łazience

Chcesz zmienić coś w swojej łazience, ale nie masz pomysłu? Postaw na tapetę! Łazienki nie muszą już być w pełni pokryte płytkami. Teraz także i tapety mogą stawić czoła wilgoci w łazience, a przy tym prezentują się naprawdę oryginalnie. Łazienkowe aranżacje z tapetą dają ogromny wybór stylu wnętrza – postaw na to, co jest najbliższe Twojemu sercu i ciesz się unikalnym wnętrzem!

Wybór właściwej tapety do łazienki może całkowicie zmienić charakter wnętrza, z którego z pewnością nikt nie będzie chciał szybko wyjść. Dzięki różnym propozycjom projektowym możesz spersonalizować wygląd swojej łazienki bardziej niż inne pomieszczenia w całym domu.

bathroom-wall-art-blue-wallpaper-with-matching-window-blind-and-ornate-mirror

amazing-3-d-waterproof-bathroom-wallpaper-with-nature-theme

Warto także zauważyć, że tapeta do łazienki jest świetnym (i tanim!) sposobem na wprowadzenie trendów do swoich czterech ścian.  Uwielbiasz wygląd drewna? Zdecyduj się na tapetę imitującą drewno lub panele. Jeśli chcesz stworzyć morski klimat postaw na proste paski na tapecie. Gdy zdecydujesz się, na który styl postawić w swojej łazience, zadbaj o dodatki, które dopełnią wystrój wnętrza.

stripes4

Nie bójcie się – tapeta nie zimniejszy optycznie żadnej łazienki, nawet tej małej. Co więcej, nie musicie kłaść tapety na każdej ścianie – czasem wystarczy tylko jedna z nich.

295-66537_Room

Tagged with:     , , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

1 komentarz

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 2 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook